Swissdent Extreme intensywnie wybielająca pasta do zębów (Whitening Toothpaste) 50 ml promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:Swissdent
Kategoria:Pasty do zębów
Rodzaj pasty wybielająca
Pojemność 50 ml

Opis

ładnym zdrowy uśmiech, świeży oddech z ust to bardzo ważne czynniki tworzące chociażby naszą pewność siebie czy popularność wśród ludzi. Zęby, mimonajczęściej ich nie widzimy, budzą nasz szczególne zainteresowanie chociażby u naszych partnerów.

Aby właściwie o nie dbać, należy powierzać je w ręce profesjonalistów czyli lekarzy stomatologów, należy także używać właściwych kosmetyków i narzędzi, które w domowym zaciszu, bez ingerencji poważnego sprzętu pozwolą nam wytwarzać codziennie błyskotliwy, biały uśmiech pachnący świeżością.

Jedną z wiodących marek artykułów do pielęgnacji jamy ustnej i zębów są Kosmetyki Swissdent. Producent pozostała produkowana w 2006 roku w Zurychu przez doktora Velkoborsky’ego – specjalistę w sprawach stomatologii estetycznej.

wytwarzał on bardzo unikalną linię towarów do upiększania uśmiechu. Specjalistyczne szczoteczki do zębów czy serię past i płynów wybielających, które w zaciszu czterech ścian pozwolą zadbać o perfekcyjny uśmiech i wygląd.

W naszej internetowej perfumerii znajdą Państwo mnóstwo artykułów tej marki. Kosmetyki Swissdent dostępne w naszej ofercie to cała gama szczoteczek do zębów, które pozwolą Ci na dokładne wyszczotkowanie nawet najtrudniej dostępnych miejsc, pasty wybielające oraz płyny wybielające do płukania jamy ustnej.

Co najkorzystniejsze – wszystkie produkty przystępne są w szczególnie niebanalnych cenach, niższych niżeli te w sklepach z kosmetykami czy w aptece. Jedynie u nas skompletujesz całkowitą gamę towarów do pielęgnacji jamy ustnej i dzięki nam Twój uśmiech rozpromienieje i oczaruje wszelkich spotykanych na drodze ludzi.

Zadbaj o niego już dziś i poczuj pokaźnie pokaźniejszą pewność siebie. Zadbaj o biały uśmiech bez wydawania fortuny i bez bolesnych zabiegów w gabinecie stomatologicznym. Zadbaj o biały uśmiech, który dzisiaj dać Ci mogą Kosmetyki Swissdent.

Szwajcarska jakość, to najkorzystniejsze rozwiązania w walce o zdrowe zęby. Kosmetyki Swissdent to świetny pomysł na podarek dla siebie, to także genialny pomysł na upominek dla najbliższych osób, którym chcesz sprawić prawdziwą radość!