Swissdent gentle whitening toothpaste 100ml u pasta do zębów (7640126190020) promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:Swissdent
Kategoria:Pasty do zębów

Opis

spektakularnym zdrowy uśmiech, świeży oddech z ust to nad wyraz ważne czynniki generujące chociażby naszą pewność siebie czy popularność wśród ludzi. Zęby, mimoprzeważnie ich nie widzimy, budzą nasz szczególne zainteresowanie chociażby u naszych partnerów.

Aby właściwie o nie dbać, należy powierzać je w ręce profesjonalistów czyli lekarzy stomatologów, należy także używać właściwych kosmetyków oraz narzędzi, które w domowym zaciszu, bez ingerencji poważnego sprzętu pozwolą nam tworzyć codziennie atrakcyjny, biały uśmiech pachnący świeżością.

Jedną z wiodących marek produktów do pielęgnacji jamy ustnej i zębów są Kosmetyki Swissdent. Marka została produkowana w 2006 roku w Zurychu przez doktora Velkoborsky’ego – specjalistę w sprawach stomatologii estetycznej.

wytwarzał on wyjątkowo unikalną linię artykułów do upiększania uśmiechu. Specjalistyczne szczoteczki do zębów czy serię past i płynów wybielających, które w zaciszu czterech ścian pozwolą zadbać o idealny uśmiech i wygląd.

W naszej internetowej perfumerii znajdą Państwo niemało towarów tej firmy. Kosmetyki Swissdent przystępne w naszej ofercie to cała gama szczoteczek do zębów, które pozwolą Ci na staranne wyszczotkowanie nawet najtrudniej przystępnych miejsc, pasty wybielające, a także płyny wybielające do płukania jamy ustnej.

Co najlepsze – wszystkie produkty przystępne są w bardzo niebanalnych cenach, niższych aniżeli te w sklepach z kosmetykami czy w aptece. Wyłącznie u nas skompletujesz całkowitą gamę artykułów do pielęgnacji jamy ustnej i dzięki nam Twój uśmiech rozpromienieje i oczaruje wszystkich spotykanych na drodze ludzi.

Zadbaj o niego już dziś i poczuj istotnie większą pewność siebie. Zadbaj o biały uśmiech bez wydawania fortuny i bez bolesnych zabiegów w gabinecie stomatologicznym. Zadbaj o biały uśmiech, który teraz dać Ci mogą Kosmetyki Swissdent.

Szwajcarska jakość, to najlepsze rozwiązania w walce o zdrowe zęby. Kosmetyki Swissdent to znakomity pomysł na podarunek dla siebie, to także doskonały pomysł na podarek dla najbliższych osób, którym chcesz sprawić prawdziwą radość!