K2 ULTRA CUT Pasta lekkościerna do karoserii 100g promocja 2023

Cena11.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bricomarche

Parametry

Producent:K2
Kategoria:Pasty polerskie do karoserii

Opis

PASTA POLERSKA MENZERNA HEAVY CUT COMPOUND 1000 250 ml MENZERNA HEAVY CUT COMPOUND 1000 to trzecia pod względem ścierności pasta polerska w ofercie. Zagwarantuje perfekcyjny poziom korekcji lakieru, osiągany w czasie znacznie krótszym w porównaniu z konkurencyjnymi pastami polerskimi.

idealnie radzi sobie nawet z głębokimi defektami lakieru. Usuwa zmatowienia powstałe po papierze wodnym o gradacji 1500. Menzerna HCC 1000 dedykowana jest do wszelkich typów lakierów, równocześnie nowych jak i starszych aut.

Pasta poleska PG 1000 nie posiada silikonu artykuł nie posiada silikonu, nie pozostawia również śladu na uszczelkach i plastiku. Atrybuty: - do korzystania na lakierach fabrycznych w przemyśle motoryzacyjnym - lakierach renowacyjnych w trakcie napraw lakierniczych - starych utlenionych powłokach lakierowych podczas ich renowacji - lakierach meblowych podczas prac wykończeniowych - farbach proszkowych i żelkotach SPOSÓB użycia: - wstrząsnąć opakowanie przed użyciem, - nanieść niewielką ilość na gąbkę albo ściereczką z mikrofibry, - polerować do uzyskania wysokiego połysku, marka Menzerna założona została w 1889 roku w Pforzheim przez FriedrichaMenzera.

W 1967 roku fabryka rozpoczęła produkcję emulsji polerskich. W latach90-tych przedsiębiorstwo zostało przeniesione do miejscowości Öthigheim. By materiały polerskie sprostały potrzebą klientów firmarozpoczęła ścisłą współpracę z największymi producentami lakierów.

MarkaMenzerna zyskała podziw i szacunek mistrzowskich użytkowników, dziękiwieloletniemu doświadczeniu i innowacyjnym osiągnięciom techniki.Fabryka nowoczesną linię produkcyjną, laboratoria, a także doskonale wyposażone centrum szkoleniowe.

firma proponuje najwyższą jakość swych produktów, o czym świadczy dokumentISO 9001. Celem Menzerny jest jest uzyskanie dzięki mistrzowskim produktomperfekcyjnej powierzchni i ulepszenie technologii polerowania.

Produkty marki Menzerna wyróżniają się wyśmienitym połyskiem, krótkim czasempolerowania, stałą i niezmienną jakością.