Bijoux indiscrets lilly whip – delikatny pejcz dla początkujących promocja 2021

Cena47.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Bijoux Indiscrets
Kategoria:Pejcze erotyczne

Opis

Pejcz Bijoux Indiscrets - Lilly - Fringe whip
Lilly od Bijoux Indiscrets to delikatny pejczyk, który roznieci ogień w Twojej sypialni.
Pokaż swojemu partnerowi odważną stronę intymności w sypialni. Użyj go żeby uwodzić albo zaskoczyć go w chwili, gdy jesteście sam na sam. Ten szczególnie błogi w dotyku gadżet jest w odcieniu czarnym, przyozdobiony ładną kokardką i ma sznureczek, dzięki któremu można założyć go na rękę. Pejczyk idealnie pasuje do żeńskiej dłoni, ale oczywiście panowie mogą ponadto go używać. Bijoux Indiscrets to hiszpańska producent, która swoją nazwę zaczerpnęła z dzieła Denisa Diderota. Pełna erotyzmu opowieść wręcz kipi od namiętności i jej sekretów.

Lilly jest niezwykle wykwintnym dodatkiem do gry wstępnej. Użyj innych artykułów do związania rąk i zasłonięcia oczu, a zobaczysz ile zabawy i przyjemności może dać tak niepozorny dodatek. Otwiera świeże drogi przyjemności! Jest idealny jednocześnie dla początkujących jak i doświadczonych par. Zapanuj nad nim i pokaż mu, iż tego wieczora to Ty przejmujesz władzę. Rób wszystko na co masz ochotę i uwolnij go dopiero wtedy, gdy spełni każdą Twoją zachciankę! Lilly od Bijoux Indiscrets nieprzeciętnie nadaje się na podarunek. Jest ładnie zapakowany, więc będzie perfekcyjnym wyborem na rocznicę, urodziny czy wieczór panieński. Jego zmysłowa i elegancka forma powoduje, że jestswego rodzaju ozdobą, z używająca go osoba wygląda wręcz niewinnie, ale władczo.
Miłość i pasja za każdym razem idą w parze, poprzez co szczególnie trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest potrzebna do naszego życia, pasja jest czymś niezbędnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas żeby iść do przodu, iż jesteśmy silni albo czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych, pozwala nam oddać się w pełni pracy i zajęciom które lubimy i przenosi nas do innego świata wtedy, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Wytwarzając nieuchwytną nić porozumienia między partnerami, wiąże nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.
atrybuty produktu:
- pętelka na dłoń dla udoskonalonego trzymania
- długa końcówka, nadająca się do chłosty i pieszczoty
- uderzenia nim są delikatne
- uroczy i niewinny wygląd