Bijoux indiscrets (sp) Maze pejczyk czarny | 100% dyskrecji | bezpieczne zakupy (8436562011536) promocja 2021

Cena116.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Bijoux Indiscrets (SP)
Kategoria:Pejcze erotyczne

Opis

Pejcz skórzany - Bijoux Indiscrets Maze Tassel Flogger Inspirowana bondage kolekcja - nadaje ostrości Inspiracją dla strojów z linii MAZE są praktyki bondage. I tak właśnie mogą one być noszone, równocześnie poprzez dominujące jak i uległe panie, wedle woli, fantazji i nastroju.

świetnie prezentują się w towarzystwie nagiej skóry, kajdanek, pejczów czy kapiącego wosku. Lecz można jest też nosić jako dodatek do bardziej codziennej garderoby. Ubrane w komplecie z klasycznymi koszulkami, topami, spodniami, nadal promieniują seksapilem i budzą erotyczne skojarzenia.

Zwłaszcza wśród osób umiejących rozpoznać ich pochodzenie, stądlinia Maze może być wręcz swojego typu znakiem rozpoznawczym i deklaracją noszącej ją osoby. Jakkolwiek żeby ich nie ubrać budzą dreszczyk podniecenia i śliczne dopełniają żeńskie ciało.

Prowokacyjny dodatek do stroju, niezwykle gdy trzymany w ręku pokazuje i przypomina wszystkim o dominacji partnerki nad swym mężczyzną. Ale większość z was korzystać z niego będzie raczej w zaciszu sypialni.

Tam używać go można klasycznie – jako pejcza w praktykach BDSM albo po prostu trochę ostrzejszym seksie. Ma pokaźny uchwyt, wygodny, bezproblemowo mieszczący dłoń czy męską czy damską i ponadto bezproblemowo możemy pejcz przesunąć na nadgarstek gdy potrzebujemy wolnych rąk.

Chłosta wymierzana jest za pomocą skórzanych ogonów. Ze względu na ich miękkość z powodzeniem mogą służyć do stymulującego i podniecającego wodzenia po całym ciele, wywołującego dreszczyk i mrowienie skóry.

A przy wymierzaniu razów nie będą one bardzo bolesne, jednak przy odpowiednim zamachu z całą pewnością zostawią czerwony, zmysłowy ślad na skórze. Skóra wegańska. Poliuretan. Maze to linia akcesoriów nawiązujących stylistycznie do bondage i mogących być stosowanymi podczas sesji BDSM.

lecz większość z nich można dodatkowo komponować ze strojami bardziej konwencjonalnymi, zwłaszcza klubowymi, związanymi z odgrywaniem ról; mogą też stanowić niezwykle pikantny dodatek do bielizny.