Bijoux indiscrets Niezwykła ozdoba wisiorek pejcz - magnifique whip necklace złoty (8436562010720) promocja 2021

jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Bijoux Indiscrets
Kategoria:Pejcze erotyczne

Opis

Naszyjnik z pejczykiem Bijoux Indiscrets Magnifique (złoty)

Fantastyczny złoty naszyjnik z pejczykiem od Bijoux Indiscrets to przepiękna biżuteria, która jest nie tylko ozdobą,dodatkowo niezwykle ergonomicznym narzędziem... Dotyk metalowych łańcuszków na skórze rozbudzi najskrytsze fantazje!


Naszyjnik, który świetnie ukazuje się przy każdej okazji, a także pejczyk, za pomocą którego skarcisz lub nagrodzisz. To zmysłowe, bardzo eleganckie i obszyte luksusem preludium do prawdziwego BDSM. Poznaj świat rozkosznej niewoli w najistotniej elitarnym wydaniu!

kolekcja "Magnifique" to uwodząca swoim gustownym designem, inspirowanym nowojorskim kabaretem lat dwudziestych, seria akcesoriów erotycznych, które stanowią zarówno zmysłową ozdobę dla ciała, jak i narzędzia służące osiąganiu cielesnej przyjemności. To wyjątkowe przedmioty, wytwarzane by zaspokoić wszystkie zmysły.

Miłość i pasja za każdym razem idą w parze, przez co nad wyraz trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest niezbędna do naszego życia, pasja jest czymś niezbędnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas aby iść do przodu, iż jesteśmy silni lub czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych, pozwala nam oddać się całkowicie pracy i zajęciom które lubimy i przenosi nas do innego świata wtedy, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Stwarzając nieuchwytną nić porozumienia pomiędzy partnerami, konsoliduje nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.