Packa z piórkami Obsessive promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Packa z piórkami Obsessive oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 32.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Packa do zabaw erotycznych BDSM
32.50
Eros69
Obsessive - A704 packa czarna
35.18
Świat-doznań.pl
A704 packa
41.40
Veneria
Packa z piórkami Obsessive
64.50
Venus.net.pl

Parametry

Producent:Obsessive
Kategoria:Pejcze erotyczne

Opis

Poszukujecie czegoś wyśmienitego na grę wstępną przed naprawdę pikantnymi igraszkami? Packa od Obsessive sprawdzi się świetnie! Z jednej strony jest nieelastyczna i w zarysie serca, wyszyta delikatnym, miękkim materiałem, który złagodzi podrażnienie po konkretnym klapsie. Z drugiej strony wynajdziemy delikatne piórka do łaskotania, które sprawią, że twój partner/ka zapragnie więcej i mocniej.

Obsessive to polska producent istniejąca od 2006 roku. Proponują obfity wachlarz produktów dla par takich jak: bielizna erotyczna, kostiumy czy akcesoria do gry wstępnej. Marka przygotowuje swoje produkty z wielką skrupulatnością, dbając o szczegóły i ciągły rozwój projektów. Każdy artykuł Obsessive pakowany jest do ozdobnego pudełeczka, więc wspaniale nadaje się na upominek.

P arametry dopełniające:

  • kolor: czarny
  • materiał: 50% pióra, 10% tworzywo sztuczne, 10% poliester, 30% poliuretan