Bijoux indiscrets Pejcz z frędzlami fringe whip lilly promocja 2023

Cena56.07
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Cosmilego.pl

Parametry

Producent:Bijoux indiscrets
Kategoria:Pejcze erotyczne

Opis

Lilly od Bijoux Indiscrets to delikatny pejczyk, który roznieci ogień w Twojej sypialni.
Pokaż swemu partnerowi odważną stronę intymności w sypialni. Użyj go aby uwodzić lub zaskoczyć go w momencie, gdy jesteście sam na sam. Ten bardzo przyjemny w dotyku gadżet jest w kolorze czarnym, zdobiony ładną kokardką i ma sznureczek, dzięki któremu można założyć go na rękę. Pejczyk świetnie nadaje się do kobiecej rąk, lecz oczywiście panowie mogą także go używać. Bijoux Indiscrets to hiszpańska firma, która swoją nazwę zaczerpnęła z dzieła Denisa Diderota. Pełna erotyzmu opowieść wręcz kipi od namiętności i jej sekretów.

Lilly jest wyjątkowo gustownym dodatkiem do gry wstępnej. Użyj innych artykułów do związania rąk i zasłonięcia oczu, a zobaczysz ile zabawy i przyjemności może dać tak niepozorny dodatek. Otwiera nowe drogi przyjemności! Jest wyśmienity zarówno dla początkujących jak i doświadczonych par. Zapanuj nad nim i pokaż mu, iż tego wieczora to Ty przejmujesz władzę. Rób wszystko na co masz ochotę i uwolnij go dopiero wtedy, gdy spełni każdą Twoją zachciankę! Lilly od Bijoux Indiscrets rewelacyjnie pasuje na prezent. Jest spektakularnie zapakowany, więc będzie nieprzeciętnym wyborem na rocznicę, urodziny czy wieczór panieński. Jego zmysłowa i wykwintna forma powoduje, że jestswego rodzaju ozdobą, z używająca go osoba wygląda wręcz niewinnie, chociaż władczo.
Miłość i pasja zawsze idą w parze, przez co szczególnie trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest konieczna do naszego życia, pasja jest czymś niezbędnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas by iść do przodu, iż jesteśmy silni albo czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych, pozwala nam oddać się w pełni pracy i zajęciom które lubimy i przenosi nas do innego świata wtedy, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Tworząc nieuchwytną nić porozumienia między partnerami, łączy nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.
właściwości produktu:
- pętelka na dłoń dla ulepszonego trzymania
- długa końcówka, nadająca się do chłosty i pieszczoty
- uderzenia nim są delikatne
- uroczy i niewinny wygląd