sexshop - pięćdziesiąt twarzy greya satin flogger - satynowy pejcz - online, 0202200 (5515173) promocja 2023

Cena75.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:50 SHADES OF GREY
Kategoria:Pejcze erotyczne

Opis

50 Shades of Grey Metal Handcuffs - Metalowe kajdankiOficjalna seria na podstawiebestsellerowej książkiZanurz się w świat fantazjiChristiana Greya i Anastasii Steel z oficjalnymi produktami iakcesoriami niosących przyjemność z kolekcji zatwierdzonej przez autorkę książki E L James.Jak sama mówi „Właśnietak wyobrażałam sobie te akcesoria podczas pisania „Pięćdziesięciutwarzy Greya".

Jestem bardzo podniecona faktem, iż te zabawki,które powołałam do życia w książce ujrzały światłodzienne i iż niosą rozkosz na całym świecie.połyskujący srebrem metal proponuje cimocny, zasadniczy uścisk na nadgarstkach.

Razem zanurzycie się wotchłań uległości i posłuszeństwa, przykuci do oczekiwań iżądań partnera. Taki właśnie jest efekt Pięćdziesięciu twarzyGreya i takie właśnie jest działanie tych eleganckich kajdanek„Wyciągnął parę kajdanek zdolnej szuflady szafki.

Kajdanek! Jego dotyk budzi we mnie dreszcz,rozkoszny, podniecający. Słyszę jak powoli zmierza do mnie, jakbierze moje prawe ramię. Jak przykuwa je. Bezsilna ciągnę zakajdanki, równocześnie pogrążając się w głębi tego uczucia"- Ana Steele.Kajdanki proponowane tu to nieprzeciętnybalans między konwencjonalny bondage a pewnością i bezpieczeństwemwypięcia się w razie zapotrzebowania.

Ich nazwa brzmi „You. Are. Mine."- „Jesteś moja". I na pewno będziesz bo te kajdanki przykującię konkretnie i szczególnie, nie pozwalając odejść (chyba, że tegozechcesz a wtedy momentalne wypięcie gwarantuje mechanizmbezpieczeństwa).bezproblemowo i wygodnie pasuje naprzeważającą większość nadgarstków.

Objęcie kajdanekjest pewne i zasadniczejednocześnie można je zdjąć po prostuprzesuwając dźwignię bezpieczeństwa – jednakże oczywiście dokajdanek załączone są dwa kluczyki. Mogą służyć na przykładdo fantazji w których partnerka zrobi wszystko, żeby mócoswobodzić się z kajdanek i uzyskać jeden z takich kluczy(oczywiście na czas takiej gry można „zapomnieć" o istnieniudźwigni bezpieczeństwa).Każda z obrączek kajdanek mawyryte logo „50 Shades of Grey" i napisy „You.

Are. Mine."(Jesteś moja), co stanowi niezwykle szykowne i równocześnie zmysłowenawiązanie do fantazji Christiana Greya i Anastasii Steele.Obrączki połączone są solidnymłańcuszkiem, posiadającym niecałe 8cm długości, co pozwala natroszeczkę ruchu.

równocześnie można dłońmi wykonywać zróżnicowanepieszczoty partnera i inne czynności, mając przy tym świadomość,ze jest się faktycznie zakutym w kajdanki.Oczywiście nie musicie sięograniczać do zaciśnięcia kajdanek na nadgarstkach – można jeprzypiąć jedną obrączką do łóżka, można zespolić zlinką, zaprosić do zabawy również opaskę na oczy, miotełkęz piór, wibrator...

O tak, kajdanki to jedynie jeden zelementów gry w dominację.Fragmenty książki w przekładziewłasnym za materiałami producenta oficjalnej linii Pięćdziesiąttwarzy Greya.