Kingston Pendrive Data Traveler Exodia 128GB USB3.1 Gen1 promocja 2022

jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Kingston
Kategoria:PenDrive
Pojemność 128 GB
Interfejs 3.1

Opis

Łatwy dostęp i prędki transfer na co dzieńKingston DataTraveler Exodia to pamięć o skuteczności USB 3.2 Gen 1 gwarantująca wydajny dostęp do danych na komputerach mobilnych i stacjonarnych, monitorach i innym sprzęcie elektronicznym.

DT Exodia pozwala na prędki transfer i komfortowe przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów i innych danych. Użyteczna kompozycja i popularne odcienie sprawiają, iż jest to świetne urządzenie do codziennego korzystania w pracy, domu, szkole lub w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z danych, pięć lat gwarancji, darmowa pomoc technologiczna i legendarna bezusterkowość produktów Kingston doskonała przenośność DT Exodia ma obfity, kolorowy zaczep do breloka na klucze, dzięki czemu za każdym razem można mieć przy sobie podręczny nośnik pamięci.

Zatyczka ochronna funkcjonalna zatyczka zabezpiecza złącze USB i dane. Zatyczka daje się także założyć na zaczep z drugiej strony, więc trudniej jest ją zgubić Wsteczna zgodność Nośnik jest zgodny z istniejącymi portami USB 2.0, dzięki temu użytkownicy standardu 2.0 mogą w przyszłości dokonać migracji do standardu 3.0 bez konieczności zamiany urządzeniaWymiary: 67.3 x 21.04 x 10.14 mm...