Kingston pendrive data traveler exodia 32gb usb3.1 gen1 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kingston pendrive data traveler exodia 32gb usb3.1 gen1 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 17.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Pendrive KINGSTON DataTraveler Exodia 32GB
17.90
Media Expert
Kingston DataTraveler Exodia 32GB USB 3.2 Gen1
19.99
OleOle!

Parametry

Producent:Kingston
Kategoria:PenDrive
Pojemność 32 GB
Interfejs 3.1

Opis

Pendrive Kingston 32GB DataTraveler Exodia DTX/32GB szybkość i wygoda Lekki i użyteczny nośnik pamięci o szybkości USB 3.2 Gen 1. Warto go posiadać za każdym razem przy sobie. Pendrive Kingston 32GB DataTraveler Exodia DTX/32GB to pamięć o sprawności USB 3.2 Gen 1 zapewniająca efektywny dostęp do danych na komputerach przenośnych i stacjonarnych, monitorach i innym sprzęcie elektronicznym.

perfekcyjna mobilność Pendrive Kingston 32GB DataTraveler Exodia DTX/32GB ma znaczny, kolorowy zaczep do breloka na klucze, dzięki czemu za każdym razem można posiadać przy sobie podręczny nośnik pamięci. Funkcjonalna konstrukcja sprawia, iż jest to perfekcyjne urządzenie do codziennego wykorzystywania w pracy, domu, szkole albo w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z danych.

Zatyczka ochronna poręczna zatyczka zabezpiecza złącze USB i informacje. Zatyczka daje się też założyć na zaczep z drugiej strony, więc trudniej jest ją zgubić. Pendrive Kingston 32GB DataTraveler Exodia DTX/32GB umożliwia prędki transfer i wygodne przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów i innych danych.

funkcjonalna kompozycja i popularne barwy sprawiają, że jest to perfekcyjne urządzenie do codziennego wykorzystania w pracy, domu, szkole albo w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z informacji Wsteczna zgodność Pendrive Kingston 32GB DataTraveler Exodia DTX/32GB jest zgodny z istniejącymi portami USB 2.0, dzięki temu użytkownicy standardu 2.0 mogą w przyszłości dokonać migracji do standardu 3.0 bez konieczności wymiany urządzenia.