usb 3.0/usb 3.1 gen 1/usb 3.2 gen 1 64gb dtx/64gb marki Kingston promocja 2022

jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Kingston
Kategoria:PenDrive
Pojemność 64 GB
Interfejs 3.0

Opis

Łatwy dostęp i prędki transfer na co dzień

Kingston DataTraveler Exodia to pamięć o skuteczności USB 3.2 Gen 1 gwarantująca efektywny dostęp do informacji na komputerach mobilnych i stacjonarnych, monitorach i innym sprzęcie elektronicznym. DT Exodia pozwala na prędki transfer i komfortowe przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów i innych informacji. Praktyczna kompozycja i popularne odcienie powodują, że jest to rewelacyjne urządzenie do codziennego użytku w pracy, domu, szkole albo w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z danych, pięć lat gwarancji, bezpłatna pomoc technologiczna, a także legendarna bezawaryjność produktów Kingston.

wyśmienita mobilność

DT Exodia ma pokaźny, kolorowy zaczep do breloka na klucze, dzięki czemu za każdym razem można posiadać przy sobie podręczny nośnik pamięci.

Zatyczka ochronna

ergonomiczna zatyczka zabezpiecza złącze USB i dane. Zatyczka daje się też założyć na zaczep z drugiej strony, więc trudniej jest ją zgubić.

Wsteczna zgodność

Nośnik jest zgodny z istniejącymi portami USB 2.0, dzięki temu użytkownicy standardu 2.0 mogą w przyszłości dokonać migracji do standardu 3.0 bez konieczności wymiany urządzenia