Samsung pendrive bar plus usb3.1 32 gb titan gray (8801643233662) promocja 2022

Cena54.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:PenDrive
Pojemność 32 GB
Interfejs 3.1

Opis

Pendrive SAMSUNG BAR PLUS (2020) 32GB MUF-32BE4/APC Titan Gray szybkość w przepięknym stylu postępowe podejście do klasyki. Bar Plus MUF-32BE4/APC nowej generacji zmienia pendrive w urządzenie konieczne na co dzień, proponując imponującą szybkość i niebanalny design.

Zaprojektowany tak,wspaniale leżał w rąk, stanowiący spójną całość metalowy korpus to czysty minimalizm, który perfekcyjnie łączy styl, prędkość i bezawaryjność. Przenoś pliki w mgnieniu oka Nie trać czasu.

Szybka i wygodna prędkość odczytu do 200 MB/s i zgodność z najnowszym standardem USB 3.1 zapewnią Ci więcej czasu na pracę i zabawę, jak też oglądanie i tworzenie treści. Ważące 3 GB video 4K UHD prześlesz z Bar Plus MUF-32BE4/APC na swój PC w zaledwie 10 sekund.

minimalistyczne wyrafinowanie jednakowo wytrzymały co stylowy. Solidny metalowy korpus sprawnie chroni Twoje dane, a zintegrowany brelok zapobiegnie zgubieniu pendrive'a. Bar Plus MUF-32BE4/APC to wyśmienite zestawienie zachwycającego designu z imponującą wytrzymałością.

Wytrzymały i godny zaufania Niezależnie od tego, gdzie jesteś, pliki pozostają bezpieczne. Ekspertyza Samsung w zakresie pamięci USB czyni z Bar Plus MUF-32BE4/APC pendrive, na którym bez żadnych obaw możesz przechowywać cenne dane.

genialną ochronę stanowi pokrywa oporna na wodę, wstrząsy, temperaturę, magnes i promienie rentgena, a na dodatek wspomoże go 5-letnia ograniczona gwarancja.