Hermes terre d´hermes perfumy 75 ml dla mężczyzn promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Hermes terre d´hermes perfumy 75 ml dla mężczyzn oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 298.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Hermes Terre D'Hermes Men Parfum 75 ml
298.00
www.noblas.pl
Hermes Terre d´Hermès perfumy 75 ml dla mężczyzn
307.94
ELNINO PARFUM
Hermès Terre d’Hermès perfumy Men 75 ml
309.00
notino.pl
Hermes Terre d´Hermès perfumy 75 ml dla mężczyzn
309.64
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Hermes
Kategoria:Perfumy męskie
Pojemność 75 ml

Opis

perfumy Hermes to szereg nieszablonowych kompozycji zapachowych, przeznaczonych dla wyjątkowo wymagających. Początki firmy wiążą się jednak z przemyłem modowym. Marka została założona we Francji w 1837 r.

Produkowała początkowo wyroby skórzane. Potem powiększała swoją działalność. Właściciele postanowili po latach prowadzenia udanej działalności, w zakresie projektowania ekskluzywnych, prestiżowych ubrań, zająć się także wprowadzeniem na rynek kolekcji perfum.

Także to wyjątkowe przedsięwzięcie okazało się udane. Tutaj kierowano się takimi zasadami, czyli trosceą o to, żeby przygotowywane wyroby były jak najwyższej jakości. Perfumy Hermes od lat więc cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Kojarzą się z wysmakowanym charakterem, prestiżem, wytwornością. Są projektowane na zapotrzebowania najistotniej wymagających. Prestiżowe francuskie perfumy w tym wydaniu to niebywała jakość, która zaspokoi wymogi choćby najmocniej wybrednych klientów.

Od samego początku marki stawiano na najwyższej klasy wyroby – jeszcze w czasach, gdy priorytetem dla jej właścicieli był wyrób oryginalnych oraz skórzanej galanterii. Po powiększeniu działalności o wyroby perfumeryjne okazało się, że także w tym przypadku udało się im zaskarbić zachwyt wśród nad wyraz wymagającej klienteli.

marka Hermes generuje pachnidła od 1951 r. Na początek wytworzono zapach dla mężczyzn, po tym, gdy zdobył on zachwyt i popularność, pozostał skopany także aromat dla pań. Dziś są to prestiżowe i kultowe produkty.

obecnie marka Hermes wciąż cieszy się wielkim prestiżem. Jest kojarzona z luksusem i elegancją, w takich dziedzinach, jak moda, styl, biżuteria, pachnidła, zegarki itd. Wszystkie te produkty są produkowane z wielką skrupulatnością, gdyż takie podejście nieodmiennie preferują właściciele marki.

Są oni wierni filozofii marki. Nasza drogeria internetowa proponuje szteg towarów perfumeryjnych tej marki, w przystępnych cenach. Tak więc dzisiaj te unikalne i nieszablonowe kombinacje zapachowe mogą stać się przystępne także dla Ciebie!

To przyjemność, która uzależnia.