Nivea Men Sensitive Shaving Foam 200ml M Pianka do golenia promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nivea Men Sensitive Shaving Foam 200ml M Pianka do golenia oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9.85 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Nivea Men Sensitive pianka do golenia 200 ml dla mężczyzn
9.85
ELNINO PARFUM
Nivea Men Sensitive pianka do golenia 200 ml dla mężczyzn
9.86
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Nivea
Kategoria:Pianki do golenia
Pojemność 200 ml

Opis

początku było białe mydło, które w 1905 roku otrzymało dziś znaną na całym świecie nazwę: Nivea. Standardowy śnieżnobiały krem o tej nazwie pojawił się sześć lat później, ponadto dzięki utalentowanemu aptekarzowi Oscarowi Troplowitz, który zainspirował się łacińskim określeniem na śnieg nivis przy wyborze nazwy.

Swe charakterystyczne opakowanie w kolorze blue krem otrzymał jednak dopiero w 1924 roku. O tym jak ważnym i innowacyjnym wynalazkiem był ów krem świadczy fakt, iż jego receptura pozostała do dziś niemal niezmieniona.

Dziś Nivea jest bronioną marką przedsiębiorstwa Beiersdorf AG. Asortyment Nivea, obejmujący początkowo krem do twarzy i rąk, pozostał sukcesywnie powiększony o dopełniające produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała oraz o kosmetyki do makijażu.

Natomiast miejsce klasycznego kremu zajęły nowoczesne produkty jak „Nivea Cellular Anti-Age" kolekcja. Nowym rozdziałem w historii marki było w 1968 roku utworzenie specjalnego laboratorium odpowiedzialnego na wykreowanie aromatów firmowych.

Jako standardowy dominujący aromat produktów Nivea została wybrana bergamota, z czasem zastąpiona jej odpowiednikiem plastikowym. Ta standardowa finezyjna, świeża woń poza tym realnie neutralnych białych lub bezbarwnych kosmetyków była przez dziesięciolecia i jest do dzisiaj jednym z głównych powodów, dla którego one są tak szczerze uwielbiane i ochoczo kupowane.

Wśród nielicznych wyjątków od reguły są m.in. Mleczka nowej generacji do pielęgnacji ciała o aromatach miodowym i czekoladowym z kolekcji „Body Milk". Punktualnie z okazji 100-go jubileuszu producenta i wykreowania pierwszego kremu na rynku pojawiła się w limitowanej edycji woda toaletowa.

Po odniesieniu ogromnego sukcesu pozostała ona zastąpiona drugą edycją o nazwie „Nivea Original EDT", z dominującymi kwiatowymi aromatami i słodkawej nucie. W swoim zamyśle miała to być kreacja zapachowa neutralna, dedykowana dla obu płci.

Zupełnie zgodnie z filozofią pozostałych towarów Nivea flakon perfum otrzymał nad wyraz prostą formę, na którym tylko dumnie widnieje etykietka z firmowym logo jako jedyna dekoracja. W dodatku kolorystyka flakonu jest ściśle podporządkowana charakterystycznemu dla firmy wizerunkowi o wyłącznie dwóch barwach granatowej i białej.