Kuchnia gastronomiczna gazowa 5-palnikowa z piekarnikiem el. | EGAZ TG-5728/PKE-1 promocja 2023

Cena8816.33
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Egaz
Kategoria:Piece i płyty grzejne gastronomiczne

Opis

Profesjonalna kuchnia gazowa z piekarnikiem elektrycznym TG-5728/PKE-1 tworzona ze stali nierdzewnej asygnowana do gastronomii. Emaliowane ruszty. Zapalacz elektryczny. W urządzeniu zaimplementowano palniki o rozmaitej mocy: 1 palnik o mocy 3,4 kW 3 palniki o mocy 5 kW 1 palniki o mocy 8 kW zastosowanie innowacyjnych palników dwukoronowych o znacznej efektywności ogrzewających garnek dwoma pierścieniami ognia sprawia, że kuchnia jest wyraźnie wydajniejsza przy niższym zużyciu gazu.

Zawór odcinający dopływ gazu sprawnie uniemożliwia samoczynny wypływ gazu, w dodatku w momencie przypadkowego zgaśnięcia płomienia. Wyjmowane płyty podpalnikowe w wyraźny sposób ułatwiają utrzymanie kuchni w czystości.

W kuchnię zaimplementowano piekarnik elektryczny PKE-1 asygnowany do pieczenia produktów spożywczych ze szczególnym uwzględnieniem mięs i ciast. Komora piekarnika dopasowana do rusztów i blach GN 1/1. Uwaga!

Przy zaimplementowaniu dysz na gaz ziemny G20 moc cieplna palników wynosi 30 kW. Przy zaimplementowaniu dysz na gaz płynny propan-butan moc grzejna palników wynosi 29.2 kW