Kuchnia gastronomiczna gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem el. | EGAZ TG 6737/PKE-1 promocja 2023

Cena9181.64
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Egaz
Kategoria:Piece i płyty grzejne gastronomiczne

Opis

Profesjonalna kuchnia gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem elektrycznym TG-6737/PKE-1 wykonana ze stali rdzoodpornej. Emaliowane ruszty. Kuchnia jest przystosowana do maksymalnych obciążeń - do 100 kg. W urządzeniu zastosowano następujące palniki: 1 palnik o mocy 3,4 kW 2 palniki o mocy 5 kW 2 palniki o mocy 6,5 kW 1 palnik o mocy 8 kW użycie palników dwukoronowych (2 pierścienie ognia) sprawia równomierne ogrzewanie dna naczynia, przez co rozszerza się sprawność zastosowania gazu.

W wyposażeniu trzonu znajduje się zawór odcinający dopływ gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia. Budowa trzonu – wyjmowana płyta podpalnikowa - w sposób wyraźny upraszcza utrzymanie urządzenia w czystości.

Regulacja nóżek w zakresie do 2 cm umożliwia wypoziomowanie urządzenia. W kuchnię zastosowano piekarnik elektryczny PKE 1 asygnowany do pieczenia produktów spożywczych ze szczególnym uwzględnieniem mięs i ciast.

Komora piekarnika dostosowana do rusztów i blach GN 1/1. Uwaga! Przy zastosowaniu dysz na gaz ziemny G20 moc grzejna palników wynosi 38 kW. Przy zastosowaniu dysz na gaz płynny propan-butan moc cieplna palników wynosi 37.2 kW