Egaz Kuchnia gastronomiczna gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem gaz. | tg-637/pg-1 promocja 2023

Cena9242.4
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Egaz
Kategoria:Piece i płyty grzejne gastronomiczne

Opis

Profesjonalna kuchnia gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem gazowym TG-637/PG-1 produkowana ze stali rdzoodpornej. Emaliowane ruszty. Kuchnia jest przystosowana do maksymalnych obciążeń - do 100 kg. W urządzeniu zaimplementowano następujące palniki: 1 palnik o mocy 3,4 kW 2 palniki o mocy 5 kW 2 palniki o mocy 6,5 kW 1 palnik o mocy 8 kW wykorzystanie palników dwukoronowych (2 pierścienie ognia) powoduje równomierne ogrzzewanie dna naczynia, poprzez co rozszerza się wydajność użycia gazu.

W wyposażeniu trzonu znajduje się zawór odcinający dopływ gazu w sytuacji zgaśnięcia płomienia. Budowa trzonu – wyjmowana płyta podpalnikowa - w sposób znaczny usprawnia utrzymanie urządzenia w czystości.

Regulacja nóżek w zakresie do 2 cm pozwala na wypoziomowanie urządzenia. W kuchnię wbudowano piekarnik gazowy PG 1 asygnowany do pieczenia produktów spożywczych ze szczególnym uwzględnieniem mięs i ciast.

Komora piekarnika dopasowana do rusztów i blach GN 1/1. Przy zastosowaniu dysz na gaz ziemny G20 moc grzewcza palników wynosi 37.9 kW. Przy zaimplementowaniu dysz na gaz płynny propan-butan moc cieplna palników wynosi 37.1 kW