Kuchnia gastronomiczna gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem gaz. | tg-6737/pg-1 marki Egaz promocja 2023

Cena9131.28
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Egaz
Kategoria:Piece i płyty grzejne gastronomiczne

Opis

Profesjonalna kuchnia gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem gazowym TG-6737/PG-1 produkowana ze stali rdzoodpornej. Emaliowane ruszty. Kuchnia jest przystosowana do maksymalnych obciążeń - do 100 kg. W urządzeniu zaimplementowano następujące palniki: 1 palnik o mocy 3,4 kW 2 palniki o mocy 5 kW 2 palniki o mocy 6,5 kW 1 palnik o mocy 8 kW zastosowanie palników dwukoronowych (2 pierścienie ognia) powoduje równomierne ogrzewanie dna naczynia, przez co rozszerza się sprawność zastosowania gazu.

W wyposażeniu trzonu znajduje się zawór odcinający dopływ gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia. Budowa trzonu – wyjmowana płyta podpalnikowa - w sposób znaczny usprawnia utrzymanie urządzenia w czystości.

Regulacja nóżek w zakresie do 2 cm zezwala na wypoziomowanie urządzenia. W kuchnię zastosowano piekarnik gazowy PG 1 przeznaczony do pieczenia produktów spożywczych ze szczególnym uwzględnieniem mięs i ciast.

Komora piekarnika dopasowana do rusztów i blach GN 1/1. Uwaga! Przy zaimplementowaniu dysz na gaz ziemny G20 moc cieplna palników wynosi 37.9 kW. Przy zastosowaniu dysz na gaz płynny propan-butan moc grzejna palników wynosi 37.1 kW