Egaz Kuchnia gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem gaz. | tg-6732/pg-1 promocja 2023

Cena9131.28
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Egaz
Kategoria:Piece i płyty grzejne gastronomiczne

Opis

Profesjonalna kuchnia gastronomiczna gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem gazowym TG-6732/PG-1 wykonana ze stali rdzoodpornej. Emaliowane ruszty. W urządzeniu zastosowano następujące palniki: 1 palnik o mocy 3,4 kW 3 palniki o mocy 5 kW 2 palniki o mocy 6,5 kW wykorzystanie palników dwukoronowych (2 pierścienie ognia) powoduje równomierne ogrzewanie dna naczynia, przez co zwiększa się sprawność wykorzystania gazu.

W wyposażeniu trzonu znajduje się zawór odcinający dopływ gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia. Budowa trzonu – wyjmowana płyta podpalnikowa - w sposób znaczny usprawnia utrzymanie urządzenia w czystości.

Regulacja nóżek w zakresie do 2 cm umożliwia wypoziomowanie urządzenia. Rurowe przyłącze gazu 1/2. W kuchnię zastosowano piekarnik gazowy PG-1 asygnowany do pieczenia produktów spożywczych ze szczególnym uwzględnieniem mięs i ciast.

Komora piekarnika dobrana do rusztów i blach GN 1/1 (w piekarniku mieszczą się 4 blachy GN 1/1). Piekarnik jest wytwarzany ze stali nierdzewnej. Moc piekarnika to 3,5 kW, a jego zakres tempertarury można regulować od 130-270°C.