Beko BIM22300 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Beko BIM22300 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 779.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
Piekarnik Beko BIM22300X- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
779.00
Sferis.pl
BEKO BIM22300X
929.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Beko
Kategoria:Piekarniki
Kolor srebrny
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 56 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność 71 l
Rożen obrotowy nie
Wymuszony obieg powietrza tak
Chłodzenie obudowy nie
Prowadnice drabinkowe

Opis

Piekarnik Beko BIM22300X Piekarnik Beko BIM22300X Klasa energetyczna A Klasa energetyczna A w produktach Beko to gwarancja dbałości o środowisko naturalne i oszczędność dla Twojego budżetu rodzinnego. Rozmrażanie wykorzystanie funkcji termoobiegu pozwala w dodatku na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw gwarantując efekt w ciągu kilku minut!

Pieczenie i termoobieg Dzięki równoczesnej pracy dolnej i górnej grzałki oraz termoobiegu możliwe jest szybsze pieczenie! genialne do przygotowywania na przykład ciastek! klasyczne pieczenie Dolna i górna grzałka ogrzewają potrawę, pracując równocześnie.

Jest to idealne rozwiązanie do wypieku ciast, mięs i wszelkich dań, kiedy chcemy uzyskać chrupiącą górę. Drzwi z pełnego szkła Drzwi piekarnika równocześnie od zewnątrz jak i od wewnątrz produkowane są z pełnego szkła i pozbawione śrub oraz załamań, co upraszcza czyszczenie.

W niektórych modelach osiągalne jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu staranniejszego umycia. Booster szybkie nagrzewanie Booster to funkcja pokaźnie usprawniająca pieczenie. Po jej włączeniu piekarnik wykorzystuje wszystkie dostępne źródła ciepła,błyskawicznie osiągnąć zadaną temperaturę, po czym wraca do nastawionego trybu pieczenia.

Dzięki tej funkcji nie musimy martwić się, że zapomnieliśmy optymalnie wcześnie rozgrzać piekarnik. Grill Opcja ta jest idealna do grilowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb. Pieczenie 3D Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie elementy grzejne i działa wielowymiarowo.

Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają sekwencyjnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala także piec kilka potraw równocześnie. Wymiary Wysokość 59,5 cm Szerokość 59,4 cm Głębokość 56,7 cm rozmiary wnęki (WxSZxGł) 59x56x55 cm SPECYFIKACJA wyświetlacz Elektroniczny - Semi sensorowy LED (kolor - biały) Sterowanie Elektroniczne Klasa skuteczności energetycznej A (od A+++ do D) Pokrętła standardowe FUNKCJE ilość funkcji 8 liczba automatycznych programów - pojemność piekarnika 71 l Termoobieg - Booster Nie Pieczenie 3D Tak Rozmrażanie Tak Pizza Nie Grill Tak Pieczenie wspomagane parą Nie Czyszczenie pyrolityczne Nie Filtr antyzapachowy Nie Blokada przycisków Tak Blokada drzwi Nie Drzwi z pełnego szkła Tak Drzwi z powłoką Nano Nie Zimne drzwi Nie ilość warstw pełnego szkła w drzwiach 3 Katalityczna tylna ściana Nie Zdejmowalne drabinki boczne Tak / 5 poziomów Prowadnice teleskopowe Nie Oświetlenie Tylne Stal odporna na odciski palców Nie AKCESORIA Rożen Nie Taca typowa 1 Taca głęboka - Taca do pieczenia 1 Taca druciana 1 Split&Cook Nie technika SURF Nie Funkcja mikrofali Nie Czyszczenie parą Steamshine Nie Miękkie zamykanie drzwi Nie Przepisy na drzwiach Tak USB Nie kolor komory pieczenia Czarny Termosonda Nie Zasilanie 220-240 V / kabel z wtyczką w zestawie Termoobieg z grzałką owalną Tak