Beko BIM26301 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Beko BIM26301 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Beko BIM26301XC
799.00
RTV EURO AGD
-19%
Beko BIM26301XC
799.00
OleOle!
BEKO BIM26301XC
989.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Beko
Kategoria:Piekarniki

Opis

Prowadnice teleskopowe Dzięki prowadnicom teleskopowym można bezpiecznie i z łatwością wysunąć tacę z gorącym daniem, unikając przypadkowego poparzenia. Drzwi z pełnego szkła Drzwi piekarnika równocześnie od zewnątrz jak i od w środku tworzone są z pełnego szkła i pozbawione śrub, a także załamań, co ułatwia czyszczenie.

W niektórych modelach realne jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu dokładniejszego umycia. Czyszczenie parowe Funkcja pomaga zmiękczyć najmocniej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki temu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze.

Katalityczny system czyszczenia Specjalnie zaprojektowana, katalityczna tylna ściana urządzenia zapobiegnie przywieraniu tłuszczu i ułatwi utrzymanie piekarnika w czystości. Pieczenie 3D Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie elementy cieplne i działa wielowymiarowo.

Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają sekwencyjnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala także piec kilka potraw jednocześnie. Nagłówek intuicyjny ekran semi-sensorowy instynktowny wyświetlacz i funkcjonalne pokrętła nietrudne zarządzanie piekarnikiem.

Dzięki nim prędko wybierzemy konieczną funkcję. Na dodatek wyświetlacz nadzwyczajnie wpisuje się w postępową estetykę artykułu. Nietrudne w czyszczeniu Wnętrze piekarnika w tym urządzeniu Beko pokryte jest specjalną, łatwą w czyszczeniu emalią, odporną na tłuszcz i brud.

Aby utrzymać piekarnik w czystości, po prostu przetrzyj go ściereczką po każdym użyciu. Klasa energetyczna A Klasa energetyczna A w produktach Beko to gwarancja trosce o środowisko naturalne i oszczędność dla Twojego budżetu rodzinnego.

Rozmrażanie wykorzystanie funkcji termoobiegu pozwala w dodatku na prędkie rozmrażanie zamrożonych potraw zapewniając efekt w ciągu kilku minut! Pieczenie i termoobieg Dzięki równoczesnej pracy dolnej i górnej grzałki i termoobiegu możliwe jest szybsze pieczenie!

nadzwyczajne do przygotowywania na przykład ciastek! klasyczne pieczenie Dolna i górna grzałka ogrzewają potrawę, pracując równocześnie. Jest to wspaniałe rozwiązanie do wypieku ciast, mięs i wszelkich dań, kiedy chcemy uzyskać chrupiącą górę.

Grill Opcja ta jest świetna do grilowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb.