Beko BIR35402 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Beko BIR35402 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
BEKO BIR35402XMS
1549.00
Neonet.pl
BIR35402XMS Piekarnik BEKO
1549.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Beko
Kategoria:Piekarniki
Kolor czarny
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 56 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność 82 l
Rożen obrotowy nie
Prowadnice drabinkowe

Opis

BIR35402XMS

Piekarnik multifunkcyjny z funkcją PizzaPro, która nagrzeje go do temperatury 310 poziomów i upiecze prawdziwą pizzę na specjalnym kamieniu. Na wyposażeniu komplet do pieczenia pizzy: kamień, a także drewniana łopatka. Technologia SURF. 82 l.Technologie
Klasa energetyczna A
Klasa energetyczna A w produktach Beko to gwarancja trosce o środowisko naturalne i oszczędność dla Twojego budżetu rodzinnego.
Rozmrażanie
wykorzystanie funkcji termoobiegu pozwala także na prędkie rozmrażanie zamrożonych potraw gwarantując efekt w ciągu kilku minut!
Pieczenie i termoobieg
Dzięki równoczesnej pracy dolnej i górnej grzałki oraz termoobiegu możliwe jest szybsze pieczenie! świetne do przygotowywania na przykład ciastek!
klasyczne pieczenie
Dolna i górna grzałka ogrzewają potrawę, pracując równocześnie. Jest to doskonałe rozwiązanie do wypieku ciast, mięs, a także wszelkich dań, kiedy chcemy uzyskać chrupiącą górę.
Prowadnice teleskopowe
Dzięki prowadnicom teleskopowym można bezpiecznie i łatwo wysunąć tacę z gorącym daniem, unikając przypadkowego poparzenia.
Funkcja Slow Cooking
Przygotowanie pysznego posiłku wymaga cierpliwości. Funkcja SlowCooking spowalnia tempo pieczenia, aby zachować soczystość, aromat i smak potrawy, a także jej wartości odżywcze. Aby uzyskać chrupiącą skórkę można pod koniec pieczenia zmienić funkcję na Mini Grill.
Drzwi z pełnego szkła
Drzwi piekarnika równocześnie od zewnątrz jak i od we wnętrzu tworzone są z pełnego szkła i pozbawione śrub i załamań, co usprawnia czyszczenie. W niektórych modelach realne jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu skrupulatniejszego umycia.
technika SURF
Oprócz nawiewu z wentylatora, gorące powietrze jest nawiewane dodatkowo do środka komory także przez specjalne otwory wentylacyjne, umieszczone w bocznych ściankach. Dzięki temu potrawa jest pieczona bardziej równomiernie - zarówno z przodu, jak i z tyłu. Ponieważ powietrze cyrkuluje na każdym z stopni, realne jest także jednoczesne pieczenie trzech różnorodnych potraw, bez mieszania się ich zapachów i aromatów.
objętośĆ XXL
Pomimo charakterystycznych rozmiarów zewnętrznych, nowa gama piekarników z wnętrzem XXL proponuje rozszerzoną objętość użytkową - aż 80 litrów. Pozwala to upiec nad wyraz znaczne danie czy przygotować obiad dla pokaźnej rodziny. Dzięki rozszerzonemu wnętrzu, użytkownik ma do dyspozycji aż 6 poziomów dla tac.
MIĘKKIE ZAMYKANIE DRZWI
Dzięki zaimplementowaniu specjalnych zawiasów, drzwi wybranych piekarników Beko zamykają się delikatnie, cicho i w wygodny sposób.
DRZWI Z NANOPOWŁOKĄ
Drzwi z szybą pokrytą od wewnątrz nanopowłoką są wyjątkowo oporne na zabrudzenia i dłużej zachowują czystość, dzięki czemu niepotrzebne staje się uciążliwe szorowanie niełatwych do usunięcia pozostałości. Technika ta oznacza dla użytkownika oszczędność czasu i pieniędzy.
Grill
Opcja ta jest perfekcyjna do grilowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb.
Pieczenie 3D
Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie elementy grzejne i działa wielowymiarowo. Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają jednocześnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala równocześnie piec kilka potraw – choćby do trzech najróżniejszych dań może być przygotowywane bez mieszania się smaków i zapachów.
produkt
firma
Kod producenta
BIR35402XMS
EAN
8690842045998
dane podstawowe
Elektryczny
Moc Fizyczne Panel sterujący
Sterowanie dotykowe
wyświetlacz elektroniczny
Funkcje technologiczne
Drabinkowe
Teleskopowe
Halogenowe
Lampy boczne
Tylne
Drzwi otwierane do dołu
Drzwi z pełnego szkła
Miękkie zamykanie drzwi
Tylna ściana katalityczna
zastosowane technologie
Wyposażenie
1 głeboka taca
1 typowa taca
1 taca do pieczenia
Taca druciana
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
222 50 14 14
Opis:
Beko S.ASerwis CentralnyFax/ 022 321 06 91e-mail: [email protected]adres: ul. Puławska 36602-819 WarszawaINFOLINIA: 222 50 14 14Czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-20:00