Beko BIS14300 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Beko BIS14300 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
BEKO BIS14300BCS
1399.00
Neonet.pl
BEKO BIS14300BPS
1598.00
Neonet.pl
BIS14300BPS Piekarnik BEKO
1599.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Beko
Kategoria:Piekarniki

Opis

Piekarnik Beko Piekarnik BEKO BIS14300BCS o szerokości 59.4 cm w klasie energetycznej A. Urządzenie ma funkcję pieczenia ze wspomaganiem parą Steam Assisted oraz termoobieg. Moc przyłączeniowa piekarnika wynosi 3 kW.

Pieczenie ze wspomaganiem parą Steam Assisted Pieczenie wspomagane parą to gwarancja udanych wypieków, delikatnych, pełnych komponentów odżywczych warzyw, a także chrupkiego na zewnątrz, a równocześnie miękkiego w środku mięsa.

podczas procesu pieczenia, woda dozowana jest ze zbiornika na dno piekarnika BEKO BIS14300BCS, skąd podnosi się pod postacią pary. Powiedz „do widzenia" zbyt twardym pieczeniom, suchemu indykowi czy przypieczonym zapiekankom.

Pieczenie wspomagane parą Ta technika w piekarniku BEKO BIS14300BCS, sprawi, iż Twoja potrawa będzie soczysta, lecz chrupiąca mimo wybrania wysokich temperatur dla skrócenia czasu pieczenia. Para zagwarantuje zachowanie przez pieczoną potrawę słusznego poziomu wilgotności.

Pieczenie wspomagane jest parą wodną, która wydobywa się ze specjalnych otworów. Para jest wyśmienita do uzyskania błyszczącej skórki/skorupki chleba czy innych wypieków. W dodatku powoduje, że wnętrze chleba jest bardziej miękkie i puszyste w kontraście do konwencjonalnego pieczenia.

Wodę konieczną do działania funkcji uzupełnisz łatwo samodzielnie. Termoobieg Jednoczesne użycie grzałki owalnej i wentylatora zagwarantuje równe i adekwatne dopieczenie każdej – choćby szczególnie sporej – potrawy.

Termoobieg zezwala na jeszcze jednoczesne zastosowanie kilku poziomów piekarnika BEKO BIS14300BCS, dzięki temu realne jest upieczenie choćby kilku porcji na raz. Pieczenie 3D Pieczenie 3D w piekarniku BEKO BIS14300BCS, to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie komponenty grzejne i działa wielowymiarowo.

Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają sekwencyjnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala także piec kilka potraw jednocześnie. Funkcja Grill Funkcja grill w piekarniku BEKO BIS14300BCS, ta jest doskonała do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb.

Mięsa i ryby dzięki wysokiej temperaturze i funkcji grill nie tracą wartości odżywczych i nie wysychają. Grill pozwala uzyskać efekt chrupiącej skórki i soczystego wnętrza potrawy. Rozmrażanie użycie funkcji termoobiegu w piekarniku BEKO BIS14300BCS, pozwala także na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw gwarantując efekt w ciągu kilku minut!

dedykowany zbiornik na wodę Pojemnik na wodę w piekarniku BEKO BIS14300BCS napełnisz bez żadnego trudu, dzięki prostemu systemowi „naciśnij i wyciągnij". Starczy wlać do niego 300 ml wody, a następnie wprowadzić na miejsce – resztą pracy zajmie się piekarnik.

Dostęp do pojemnika jest szczególnie prosty – znajduje się on po lewej stronie panelu sterowania, więc nie musisz ponownie otwierać piekarnika. Intuicyjny ekran semi-sensorowy intuicyjny wyświetlacz i ergonomiczne pokrętła nieskomplikowane zarządzanie piekarnikiem BEKO BIS14300BCS.

Dzięki nim szybko wybierzemy potrzebną funkcję. Dodatkowo wyświetlacz nieprzeciętnie wpisuje się w nowoczesną estetykę artykułu. Katalityczny system czyszczenia Specjalnie zaprojektowana, katalityczna tylna ściana piekarnika BEKO BIS14300BCS, zapobiegnie przywieraniu tłuszczu i ułatwi utrzymanie piekarnika w czystości.

Prowadnice teleskopowe Dzięki prowadnicom teleskopowym można bezpiecznie i łatwo wysunąć tacę z gorącym daniem z piekarnika BEKO BIS14300BCS, unikając przypadkowego poparzenia. Miękkie zamykanie drzwi Dzięki zastosowaniu specjalnych zawiasów, drzwi piekarnika BEKO BIS14300BCS, zamykają się delikatnie, cicho i w komfortowy sposób.

Możesz posiadać pewność, że nigdy nie uszkodzisz ich poprzez przypadek, ani nie będzie drażniło Cię głośne trzaskanie drzwi piekarnika.