Beko BVR35500 promocja 2021

Cena2249.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Beko
Kategoria:Piekarniki
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność 80 l
Prowadnice drabinkowe
Czyszczenie kataliza

Opis

Split & Cook |Piecz dwie potrawy jednocześnie

technika Beko Split & Cook oferuje możliwość podzielenia komory piekarnika, przy użyciu specjalnego separatora, na dwie oddzielne, niezależnie funkcjonujące części. Dzięki temu realne jest jednoczesne pieczenie dwóch w pełni różnych potraw – np. Pieczeni wołowej i zapiekanki warzywnej - wybierając dla nich dwie różne temperatury, dwa zróżnicowane czasy pieczenia, a także najróżniejsze źródła ciepła. Oprócz pieczenia w dwóch komorach równocześnie lub w komorze głównej bez użycia separatora, masz możliwość oszczędzania energii elektrycznej poprzez jedynie jednej z komór- dolnej albo górnej


technika Surf |Równomiernie wypieczone potrawy na każdym z stopni

w trakcie działania systemu Surf w piekarniku Beko, oprócz centralnego nawiewu z wentylatora, gorące powietrze jest nawiewane do środka komory także poprzez specjalne otwory wentylacyjne, umieszczone w bocznych ściankach urządzenia. Dzięki temu potrawa jest pieczona bardziej równomiernie - równocześnie z przodu, jak i z tyłu i z boków. Dzięki technologii Surf osiągalne jest także jednoczesne pieczenie trzech różnorodnych potraw, bez mieszania się ich zapachów i aromatów. Na dodatek, prosty demontaż bocznych paneli zezwala na komfortowe umycie ich w zmywarce.


Miękkie zamykanie drzwi |Zamykaj piekarnik bez trzaskania

Dzięki zastosowaniu specjalnych zawiasów, drzwi tego piekarnika Beko zamykają się finezyjnie, cicho i w komfortowy sposób. Możesz posiadać pewność, że nigdy nie uszkodzisz ich przez przypadek, ani nie będzie drażniło Cię głośne trzaskanie drzwi piekarnika.


objętość XXL |Zorganizuj szerokie przyjęcie za jednym zamachem

Pomimo charakterystycznych wymiarów zewnętrznych, nowa gama piekarników Beko z wnętrzem XXL proponuje widocznie rozszerzoną pojemność użytkową - aż 82 litry! Pozwala to upiec nad wyraz obszerne danie czy za jednym razem przygotować obiad dla obszernej rodziny. Dzięki powiększonemu wnętrzu, użytkownik ma do dyspozycji 6 stopni dla tac, z których na raz może zagospodarować aż 5.


Prowadnice teleskopowe |Wyjmuj bezpiecznie gorące dania z piekarnika

Dzięki prowadnicom teleskopowym zastosowanym w tym modelu piekarnika Beko można bezpiecznie i komfortowo wysunąć tacę z gorącym daniem, unikając przypadkowego poparzenia.


Drzwi z nanopowłoką |Utrzymuj czystość bez uciążliwego szorowania

Drzwi z szybą pokrytą od we wnętrzu nanopowłoką są niezwykle oporne na zabrudzenia i dłużej zachowują czystość, dzięki czemu niepotrzebne staje się uciążliwe szorowanie nieprzystępnych do usunięcia pozostałości.


Czyszczenie katalityczne |Czyste wnętrze piekarnika bez uciążliwej pielęgnacji

Katalityczny system w piekarniku Beko oznacza samooczyszczanie wnętrza dzięki pokryciu tylnej ścianki piekarnika specjalnym panelem katalitycznym, powodującymi zwęglanie pozostałości potraw. Zagwarantuje to czystą tylną ściankę piekarnika i brak nieprzyjemnych zapachów z wnętrza. Pobudzenie enzymów następuje powyżej temperatury 250ºC. Wydajność czyszczenia panelu jest zagwarantowana na lata.


intuicyjny ekran tekstowy |Korzystaj wygodnie ze wszystkich funkcji piekarnika

intuicyjny ekran w języku polskim nietrudne zarządzanie piekarnikiem. Dzięki niemu szybko wybierzesz potrzebną funkcję. Na dodatek, wyświetlacz idealnie wpisuje się w innowacyjną estetykę artykułu.


Pieczenie 3D |Lepsze wypieki dzięki równomiernie rozłożonej temperaturze

Celem tego programu jest równomierny wypiek wielkiej potrawy albo sporej ilości np. Muffinek pieczonych na 3 stopniach równocześnie. Jest to osiągalne poprzez.uzyskanie równomiernie rozłożonej temperatury w całej komorze piekarnika, mimo blach czy siatek z potrawami w środku. Podczas tego trybu pieczenia dynamiczna jest na stałe grzałka pierścieniowa i wentylator, natomiast grzałka górna i dolna działają sekwencyjnie i naprzemiennie. Dzięki takiej pracy uzyskuje się równomierną temperaturę w całej komorze pieczenia.


Drzwi z pełnego szkła |Ułatwione czyszczenie świetnie gładkiej nawierzchni

Drzwi piekarnika zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz wytwarzane są z pełnego szkła i pozbawione śrub, a także załamań, co ułatwia czyszczenie. W niektórych modelach możliwe jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu staranniejszego umycia.Booster
prędkie nagrzewanie Booster to funkcja wyraźnie ułatwiająca pieczenie. Po jej włączeniu piekarnik wykorzystuje wszystkie przystępne źródła ciepła,ekspresowo osiągnąć zadaną temperaturę, po czym wraca do nastawionego trybu pieczenia. Dzięki tej funkcji nie musimy martwić się, iż zapomnieliśmy odpowiednio wcześnie rozgrzać piekarnik.


Pieczenie i termoobieg
Dzięki równoczesnej pracy dolnej i górnej grzałki i termoobiegu realne jest szybsze pieczenie! idealne do przygotowywania na przykład ciastek!


konwencjonalne pieczenie

Dolna i górna grzałka ogrzewają potrawę, pracując jednocześnie. Jest to rewelacyjne rozwiązanie do wypieku ciast, mięs i wszystkich dań, kiedy chcemy uzyskać chrupiącą górę.