Bosch Piekarnik hba554eb0 + w zestawie taniej! + darmowy transport! promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Bosch Piekarnik hba554eb0 + w zestawie taniej! + darmowy transport! oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1400.92 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Bosch HBA554EB0
1400.92
OleOle!
Piekarnik BOSCH HBA554EB0 Elektryczny Czarny A
1449.00
Media Expert
Piekarnik BOSCH HBA554EB0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
1549.00
Sferis.pl
HBA554EB0 Piekarnik BOSCH
1599.00
MediaMarkt.pl
Bosch HBA554EB0
1699.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Piekarniki
Kolor czarny
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 54 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność 71 l

Opis

Cenisz domowe ognisko, dbasz o rodzinę i wykazujesz prawdziwy talent organizacyjny? Jeśli za każdym razem starasz się zachować równowagę i zatroszczyć o porządek, warto zdać się na urządzenia z Serie | 4, które starannie spełnią Twoje potrzeby i praktycznie wypełnią potężne zadania.

Najważniejsze cechy urządzenia Równomierne pieczenie na trzech stopniach jednocześnie Klasa wydajności energetycznej A Grill z termoobiegiem 7 rodzajów grzania ułatwiają wysuwanie blach i utrzymują je jednostajnie nawet przy całkowitym wysunięciu Niemal bez potrzeby czyszczenia dzięki specjalnej powłoce absorbującej tłuszcz na ściankach piekarnika.

Chłodny Front 40°C Specjalny składnik, żeby uzyskać idealne rezultaty. Idealny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników marki Bosch zostały odpowiednio dobrane do Twoich potrzeb.

oferują Ci jeszcze pokaźniejszą łatwość wykorzystywania i automatycznie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swoich funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, żeby uzyskać wspaniałe rezultaty.

Specjalny składnik, by uzyskać perfekcyjne rezultaty. Rewelacyjny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników marki Bosch zostały adekwatnie dobrane do Twoich potrzeb.

proponują Ci jeszcze pokaźniejszą łatwość używania i samoczynnie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swych funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, żeby uzyskać idealne rezultaty.

Termoobieg 3D Termoobieg 3D zagwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła w całym wnętrzu piekarnika, co pozwala uzyskać rewelacyjne efekty pieczenia na wszelkich stopniach równocześnie – od góry do dołu. To genialny sposób na przygotowania pokaźniejszych ilości ciast, ciasteczek i pizzy w jednym procesu pieczenia.

Termoobieg 3D Termoobieg 3D zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła w całym wnętrzu piekarnika, co pozwala uzyskać znakomite efekty pieczenia na wszelkich stopniach równocześnie – od góry do dołu. To wyśmienity sposób na przygotowania obszerniejszych ilości ciast, ciasteczek i pizzy w jednym procesu pieczenia.

prędkie nagrzewanie To rewelacyjne udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości. Ta funkcja pozwala na prędkie rozgrzanie piekarnika do stosownej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grzania.

szybkie nagrzewanie To genialne udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości. Ta funkcja umożliwia szybkie rozgrzanie piekarnika do trafnej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grz...