Bosch HBG634BW1 promocja 2021

Cena2648.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Piekarniki
Kolor biały
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 54 cm
Klasa energetyczna A+
Pojemność 71 l
Wymuszony obieg powietrza tak
Chłodzenie obudowy tak
Termosonda nie
Prowadnice drabinkowe

Opis

Cenisz nadzwyczajną jakość i wyśmienitą harmonię funkcji i formy? bez dwóch zdań Twój dom odzwierciedla wysokie oczekiwania właściciela i jest urządzony na najwyższym poziomie. Powinno dotyczyć to też sprzętu domowego.

wspaniale pasowałyby tu urządzenia premium, wyróżniające się rewelacyjną jakością, a także stylem pierwszej klasy. Szybko docenisz ich komfortowo łatwą obsługę, zaskakującą szybkość, efektywność i wspaniałe rezultaty działania.

Sięgnij zatem po urządzenia z Serie | 8. Najważniejsze cechy urządzenia Równomierne pieczenie na czterech stopniach jednocześnie Klasa wydajności energetycznej A 13 rodzajów grzania Niemal bez zapotrzebowania czyszczenia dzięki specjalnej powłoce absorbującej tłuszcz na ściankach piekarnika.

Łatwy demontaż drzwi i szyby piekarnika do czyszczenia Chłodny Front 40°C Miękkie domykanie drzwi Grill z termoobiegiem Specjalny składnik, żeby uzyskać wspaniałe rezultaty. Idealny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu.

Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników producenta Bosch zostały stosownie przypasowane do Twoich potrzeb. Oferują Ci jeszcze większą łatwość używania i samoczynnie redukują obowiązki kuchenne.

Dzięki szeregowi swych funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, by uzyskać rewelacyjne rezultaty. Specjalny składnik, aby uzyskać znakomite rezultaty.

znakomity sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników marki Bosch zostały optymalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

oferują Ci jeszcze obszerniejszą łatwość stosowania i samoczynnie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swych funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, by uzyskać wyśmienite rezultaty.

Panel ColorGlass Wysokiej jakości panele frontowe ColorGlass na płytach grzewczych, piekarnikach i urządzeniach kompaktowych, produkowane z wysokiej jakości szkła w stylowych odcieniach, powodują, że powierzchnie robocze i urządzenia producenta Bosch stanowią wspaniale harmonijną całość.

Co więcej, panele te są niepodatne na uderzenia i nietrudne w konserwacji. Proponujemy także wolnostojące lodówki z wykończeniem ColorGlass, które nadadzą Twojej kuchni jednostkowy charakter. Panel ColorGlass Wysokiej jakości panele frontowe ColorGlass na płytach cieplnych, piekarnikach i urządzeniach kompaktowych, wytworzone z wysokiej jakości szkła w stylowych odcieniach, powodują, że powierzchnie robocze i urządzenia firmy Bosch stanowią idealnie harmonijną całość.

Co więcej, panele te są wytrzymałe na uderzenia i przystępne w konserwacji. Proponujemy także wolnostojące lodówki z wykończeniem ColorGlass, które nadadzą Twojej kuchni indywidualny charakter. Termoobieg 4D Dzięki Termoobiegowi 4D, możesz umieścić danie na dowolnym poziomie piekarnika, a rezultat pieczenia będzie zawsze wspaniały.

pozwala na to zmienny kierunek obrotów wentylatora, służący równomiernemu rozprowadzeniu ciepła po całym wnętrzu. Dlatego piekąc nawet na czterech stopniach jednocześnie, uzyskasz za każdym razem genialny wynik: od góry do dołu.

Termoobieg 4D Dzięki Termoobiegowi 4D, możesz umieścić danie na dowolnym poziomie piekarnika, a rezultat pieczenia będzie za każdym razem genialny. Umożliwia to zmienny kierunek obrotów wentylatora, służący równomiernemu rozprowadzeniu ciepła po całym wnętrzu.

Dlatego piekąc choćby na czterech poziomach jednocześnie, uzyskasz za każdym razem nieprzeciętny wynik: od góry do dołu. Szybkie nagrzewanie To wyśmienite udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości.

Ta funkcja zezwala na szybkie rozgrzanie piekarnika do stosownej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grzania. Szybkie nagrzewanie To rewelacyjne udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości.

Ta funkcja umożliwia szybkie rozgrzanie piekarnika do odpowiedniej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grzania. EcoClean Direct w trakcie pracy piekarnika, w jego wnętrzu odbywa się samoczynnie cykl oczyszczania.

Ściany, pokryte specjalną warstwą z mikrocząsteczkami ceramicznymi pochłaniają tłuszcz i inne zanieczyszczenia i neutralizują je poprzez utlenianie. Wszystko, co musisz zrobić, to wytrzeć dno i wewnętrzną stronę drzwi.

powłoka regeneruje się przy każdym podgrzaniu piekarnika i działa aktywnie poprzez cały okres eksploatacji urządzenia. EcoClean Direct podczas pracy piekarnika, w jego wnętrzu odbywa się samoczynnie proces oczyszczania.

Ściany, pokryte specjalną powłoką z mikrocząsteczkami ceramicznymi pochłaniają tłuszcz i inne skażenia i neutralizują je przez utlenianie. Wszystko, co musisz zrobić, to wytrzeć dno i wewnętrzną stronę drzwi.

warstwa regeneruje się przy każdym podgrzaniu piekarnika i działa aktywnie poprzez cały okres eksploatacji u