Bosch HBG655BS1 promocja 2021

Cena2918.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Piekarniki
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 54 cm
Klasa energetyczna A+
Pojemność 71 l
Rożen obrotowy nie
Wymuszony obieg powietrza tak
Chłodzenie obudowy tak
Termosonda nie
Prowadnice drabinkowe

Opis

Cenisz genialną jakość i idealną harmonię funkcji i formy? z całą pewnością Twój dom odzwierciedla wysokie oczekiwania właściciela i jest urządzony na najwyższym poziomie. Powinno dotyczyć to na dodatek sprzętu domowego.

doskonale pasowałyby tu urządzenia premium, uwydatniające się rewelacyjną jakością i stylem pierwszej klasy. Momentalnie docenisz ich komfortowo łatwą obsługę, zaskakującą prędkość, skuteczność i znakomite rezultaty działania.

Sięgnij zatem po urządzenia z Serie | 8. Najważniejsze cechy urządzenia Równomierne pieczenie na czterech stopniach równocześnie Klasa wydajności energetycznej A 13 rodzajów grzania Niemal bez zapotrzebowania czyszczenia dzięki specjalnej powłoce absorbującej tłuszcz na ściankach piekarnika.

Łatwy demontaż drzwi i szyby piekarnika do czyszczenia Chłodny Front 40°C 10 automatycznych programów Pieczenie w niskiej temperaturze Specjalny składnik, żeby uzyskać nadzwyczajne rezultaty. Rewelacyjny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu.

Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników producenta Bosch pozostały adekwatnie przypasowane do Twoich potrzeb. Proponują Ci jeszcze pokaźniejszą łatwość stosowania i automatycznie redukują obowiązki kuchenne.

Dzięki szeregowi swych funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, aby uzyskać wyśmienite rezultaty. Specjalny składnik, żeby uzyskać nieprzeciętne rezultaty.

wspaniały sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników marki Bosch zostały stosownie dobrane do Twoich potrzeb.

proponują Ci jeszcze obszerniejszą łatwość wykorzystywania i automatycznie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swoich funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, żeby uzyskać idealne rezultaty.

Termoobieg 4D Dzięki Termoobiegowi 4D, możesz umieścić danie na dowolnym poziomie piekarnika, a rezultat pieczenia będzie za każdym razem wyśmienity. Zezwala na to zmienny kierunek obrotów wentylatora, służący równomiernemu rozprowadzeniu ciepła po całym wnętrzu.

Dlatego piekąc choćby na czterech stopniach równocześnie, uzyskasz zawsze nadzwyczajny wynik: od góry do dołu. Termoobieg 4D Dzięki Termoobiegowi 4D, możesz umieścić danie na dowolnym poziomie piekarnika, a rezultat pieczenia będzie za każdym razem znakomity.

zezwala na to zmienny kierunek obrotów wentylatora, służący równomiernemu rozprowadzeniu ciepła po całym wnętrzu. Dlatego piekąc nawet na czterech poziomach równocześnie, uzyskasz za każdym razem doskonały wynik: od góry do dołu.

AutoPilot Dzięki automatycznym programom AutoPilot uzyskasz najkorzystniejsze rezultaty bez wysiłku. Starczy włożyć danie do piekarnika, wprowadzić jego wagę i wybrać jeden spomiędzy kilkudziesięciu trybów działania.

100% doskonałości — czy jest to pieczeń, mięso czy ryba. AutoPi...