Bosch HBG6750S1 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bosch HBG6750S1 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3287.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Bosch piekarnik HBG6750S1
3287.00
Mall.pl
BOSCH HBG6750S1
3999.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Piekarniki
Kolor srebrny
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 54 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność 71 l
Rożen obrotowy nie
Termosonda nie
Prowadnice drabinkowe, teleskopowe

Opis

Piekarnik Bosch HBG6750S1 Piekarnik Bosch HBG6750S1 Cenisz perfekcyjną jakość i doskonałą harmonię funkcji i formy? z pewnością Twój dom odzwierciedla wysokie wymagania właściciela i jest urządzony na najwyższym poziomie.

Powinno dotyczyć to na dodatek sprzętu domowego. Nieprzeciętnie pasowałyby tu urządzenia premium, eksponujące się genialną jakością oraz stylem pierwszej klasy. Ekspresowo docenisz ich wygodnie łatwą obsługę, zaskakującą szybkość, skuteczność i świetne rezultaty działania.

Sięgnij zatem po urządzenia z Serie | 8. Zamiłowanie do gotowania zaczyna się od piekarnika Nieważne, czy wolisz nowoczesną wyspę kuchenną czy szereg modułów — wzornictwo naszych piekarników spełni wszystkie Twoje kryteria.

Możesz zamontować piekarnik niezależnie od płyty grzejnej, na przykład w wysokiej szafce. Jeśli chcesz wbudować płytę w znajdujący się wyżej blat. Puść wodze wyobraźni — odnajdziemy wszystkie właściwe elementy, by zrealizować Twoją wizję.

ekran TFT Piekarniki Bosch akcentuje nieszablonowy komfort eksploatacji i innowacyjne wzornictwo. Urządzenia zwracają uwagę specyficznym designem paneli sterowania, z podświetlonym pierścieniem służącym wyborowi opcji pieczenia.

dodatkową wygodę obsługi zapewnia czytelny, barwy wyświetlacz TFT. Termoobieg 4D Dzięki Termoobiegowi 4D, możesz umieścić danie na dowolnym poziomie piekarnika, a rezultat pieczenia będzie zawsze perfekcyjny.

pozwala na to zmienny kierunek obrotów wentylatora, służący równomiernemu rozprowadzeniu ciepła po całym wnętrzu. Dlatego piekąc nawet na czterech stopniach równocześnie, uzyskasz zawsze nieprzeciętny wynik: od góry do dołu.

SoftClose / SoftOpening Drzwi zaopatrzone w funkcję SoftClose domykają się płynnie, finezyjnie i niemal bezgłośnie. Podczas zamykania specjalnie zaprojektowane zawiasy wyhamowują ruch drzwi na kilka centymetrów przed osiągnięciem finalnego położenia.

To wygodne rozwiązanie poprawia jakość korzystania z urządzenia. AutoPilot Dzięki samoczynnym programom AutoPilot uzyskasz najlepsze rezultaty bez wysiłku. Wystarczy włożyć danie do piekarnika, wprowadzić jego wagę i wybrać jeden spośród nawet 85 trybów działania.

100% doskonałości — czy jest to pieczeń, mięso czy ryba. Typy oświetlenia W zależności od modelu, piekarniki z Serie | 8 zaopatrzone są w klasyczny halogen lub oświetlenie LED: umieszczone standardowo albo z boku piekarnika.

Diody LED to obecnie najjaśniejsze źródło światła na rynku. Świetne oświetlenie, są szczególnie produktywne, bezusterkowe i posiadają najdłuższą żywotność. Boczne usytuowanie diod sprawia, że światło dociera na każdy poziom, co jest bardzo komfortowe podczas pieczenia na wielu stopniach równocześnie.

Samoczyszczenie pyrolityczne w trakcie działania funkcji samoczyszczenia pyrolitycznego, piekarnik nagrzewa się do temperatury 480°C i wypala produktywnie tłuszcz i inne pozostałości po pieczeniu, zamieniając je w niewielką przystępnego do usunięcia popiołu.

starczy przetrzeć wnętrze papierowym ręcznikiem. Blachy do pieczenia, ruszty i prowadnice w Serie | 8 są przypasowane do warunków pyrolizy, dlatego na czas działania programu można zostawić je wewnątrz piekarnika.

Prowadnice teleskopowe Niezależnie, czy wybierzesz typowy sposób na wsuwanie blach i rusztów, czy jeden z kilkupoziomowych systemów z prowadnicami teleskopowymi – wszystkie są bezpieczne i łatwe w użyciu.

Nasze prowadnice pomagają bez wysiłku umieszczać i wysuwać z wnętrza naczynia z potrawami. Nowe prowadnice są przypasowane do samoczyszczenia pyrolitycznego i mogą również być używane w piekarnikach z dodatkiem pary oraz mikrofali.

dane PODSTAWOWE firma Bosch wariant Elektryczny Front progresywne pojemność 71 l Prowadnice Teleskopowe Sterowanie Sensorowe FUNKCJE ilość funkcji piekarnika 13 Termoobieg Tak Grill Tak Rożen Nie Termosonda Nie ekran Tak Zegar Tak Timer Tak Czyszczenie Pyroliza Blokada piekarnika Tak zastosowane technologie Soft Close ETYKIETA ENERGETYCZNA Moc 3650 W Napięcie zasilania 230 V Klasa energetyczna A+ parametry FIZYCZNE kolor Szare i srebrne Szerokość 59 cm objętość piekarnika [l] powyżej 71 Szerokość zabudowy 57 – 60 cm