Candy FCPK606XL promocja 2020

Cena1189.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Piekarniki
Pojemność 68 l

Opis

Piekarnik Candy Piekarnik CANDY FCPK606XL o szerokości 59.5 cm w klasie energetycznej A. Pojemność piekarnika wynosi 68 l. Urządzenie posiada wentylator, który równomiernie rozprowadza temperaturę wewnątrz piekarnika i aktywny system chłodzenia, chłodzący obudowę, a także elektronikę w urządzeniu.

Wentylator Wentylator rozprowadza powietrze w środku piekarnika dzięki czemu temperatura wewnątrz piekarnika CANDY FCPK606XL jest równomiernie rozprowadzana. Grill Elektryczny Piekarnik CANDY FCPK606XL zaimplementowany grill elektryczny.

Pozwala on przypiec warstwę wierzchnią potrawy w trakcie pieczenia, aby była bardziej chrupka. Aktywny system chłodzenia Piekarnik CANDY FCPK606XL ma aktywny system chłodzenia. Specjalny wentylator zasysa powietrze spod piekarnika, chłodząc obudowę i elektronikę w urządzeniu.

Następnie powietrze wtłaczane jest pomiędzy szyby w drzwiach piekarnika gwarantując najkorzystniejsze warunki pracy dla piekarnika. Dotykowy panel sterowania Dotykowy panel gwarantuje wyszukany design, a także komfort stosowania piekarnika CANDY FCPK606XL.

Chowane pokrętła Piekarnik CANDY FCPK606XL posiada chowane pokrętła, które znakomicie wyglądają i są wyjątkowo praktyczne w czyszczeniu. Momentalnie i bez przeszkód ustaw wybraną temperaturę lub program pieczenia jednym ruchem.

Ciche domykanie Piekarnik CANDY FCPK606XL posiada ciche domykanie. Starczy delikatny dotyk, żeby drzwi się zamknęły bez żadnego dźwięku. Bezpieczny ruszt Na zakończeniu ruszt jest delikatnie zagięty, nie bez powodu.

w trakcie wydobywania potrawy z piekarnika CANDY FCPK606XL na poziomie bez prowadnicy zapobiega przechyleniu się rusztu oraz wypadnięciu potrawy. Czyszczenie Aquactiva AquActiva to system czyszczenia piekarnika CANDY FCPK606XL.

System czyszczenia parą jest prostym, ale efektywnym sposobem na utrzymanie piekarnika w czystości. Zaschnięte zabrudzenia zostają zmiękczone i można je łatwiej polikwidować za pomocą miękkiej ściereczki. Czyszczenie pyrolityczne Pyroliza w piekarniku CANDY FCPK606XL to proces, w którym wszelkie resztki organiczne są spalane w nad wyraz wysokiej temperaturze (prawie 500 °C).

w rezultacie spalania w tak wysokiej temperaturze powstaje prosty do usunięcia popiół. Po zakończeniu programu oczyszczania pyrolizą, starczy wybrać miękką ściereczką powstały popiół....