Teka Piekarnik hbb 720 41560201 wish biały + odbierz prezent do swojej kuchni! + darmowy transport! promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Teka Piekarnik hbb 720 41560201 wish biały + odbierz prezent do swojej kuchni! + darmowy transport! oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1399.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Piekarnik TEKA HBB 720 41560201 WISH Elektryczny Biały A+
1399.99
Media Expert
Piekarnik TEKA HBB 720 41560201 WISH Elektryczny Biały A+
1399.99
ELECTRO.pl
Piekarnik TEKA HBB 720 41560201 WISH Elektryczny Biały A+
1399.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Teka
Kategoria:Piekarniki
Kolor czarny, biały

Opis

Piekarnik Piekarnik TEKA HBB 720 o szerokości 59.5 cm w klasie energetycznej A+. Urządzenie technologię HydroClean Pro, a także prędkie nagrzewanie. Objętość piekarnika wynosi 70 l. HydroClean Pro Piekarnik TEKA HBB 720 może być czysty w zaledwie 24 minuty!

Do urządzenia wlej szklankę wody. Aktywuj nowoczesne, automatyczne czyszczenie poprzez dobór stosownej funkcji na panelu sterowania. Po zakończeniu mycia przy pomocy pary wodnej i technologii HydroClean® ewentualne pozostałości zabrudzeń usuń miękką szmatką nasączoną kilkoma kroplami łagodnego detergentu.

szybkie nagrzewanie Upiecz ulubione potrawy jeszcze szybciej. Wystarczy, iż skorzystasz z możliwości szybkiego nagrzewania piekarnika TEKA HBB 720. Dzięki temu Twoje urządzenie już w kilka chwil będzie gotowe do pracy, a Ty przeznaczysz zaoszczędzony czas na to, co uwielbiasz najmocniej – delektowanie się smakiem!

Rozmrażanie momentalnie i bez problemu rozmroź mięso, pieczywo, ciasta czy gotowe dania. Ustaw odpowiednią wagę i czas działania piekarnika TEKA HBB 720 i spokojnie wróć do innych zajęć. Nie musisz czuwać nad całym procesem.

Urządzenie wyłączy się samo, gdy tylko Twoje jedzenie będzie rozmrożone. Świeże prowadnice teleskopowe Zyskaj powiększony komfort obsługi piekarnika i bezpiecznie kontroluj danie podczas pieczenia. Piekarnik TEKA HBB 720 posiada 1 poziom prowadnic.

System montażu Clip-on zezwala na prostą instalację prowadnic na dowolnie wybranym poziomie. Więcej miejsca do pieczenia pojemność piekarnika TEKA HBB 720 to aż 70 litrów objętości. Wybierz ten model i ciesz się przestrzenią pieczenia o 30% większą aniżeli w dotychczasowo przystępnych urządzeniach.

Blacha, która zmieści się do tego piekarnika, może być o 7,5% większa od konwencjonalnej. A to oznacza więcej miejsca na Twoje ulubione wypieki dla całej rodziny. Wyśmienity do ciemnych kuchni genialny piekarnik to taki, który idealnie komponuje się z zabudową.

uwielbiasz aranżacje w stylu industrialnym, nowojorskim lub loftowym? Dodaj swojej kuchni elegancji i wybierz piekarnik TEKA HBB 720, który uwydatni jej progresywny design. Niezrównana precyzja (poręczne pokrętła) dokładnie wybieraj żądane ustawienia dzięki nowym, praktycznym pokrętłom.

Ich uzupełniającą zaletą jest możliwość nieskomplikowanego utrzymania panelu sterowania w czystości. Czerp przyjemność z korzystania z piekarnika TEKA HBB 720 dzięki instynktownym rozwiązaniom! Zabezpieczenie przed dziećmi Nie chcesz, by dzieci włączyły piekarnik TEKA HBB 720 bez Twojej zgody? Jesteś podczas pieczenia i obawiasz się, że ktoś może niechcący zmienić właściwości piekarnika? Zanim opuścisz kuchnię i wrócisz do swoich zajęć, zadbaj o bezpieczeństwo swoich pociech....