Samsung NV66M3531BB promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung NV66M3531BB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Samsung Dual Cook NV66M3531BB
1399.00
OleOle!
-7%
Samsung Dual Cook NV66M3531BB
1399.00
RTV EURO AGD
SAMSUNG Dual Cook NV66M3531BB
1499.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Piekarniki
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność 66 l
Rożen obrotowy nie
Wymuszony obieg powietrza tak
Termosonda nie
Prowadnice wytłaczane

Opis

WYBRANE atrybuty Dual Cook™ Możliwość podziału piekarnika na dwie oddzielne komory z własną regulacją temperatury i czasu pieczenia. Czyszczenie Steam Clean™ Program czyszczenia parą wodną, która rozmiękcza zabrudzenia, by z łatwością było zebrać je ściereczką.

Tryb Pro-Roasting Dodatkowy tryb, który powoduje, iż potrawy są bardziej apetyczne. Auto Cook 25 przepisów zapisanych w pamięci piekarnika. Czyszczenie katalityczne automatyczne samooczyszczanie piekarnika.

Zabezpieczenie przed dziećmi Zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem drzwi piekarnika w trakcie pracy. Dual cook technika Samsung Dual Cook™. 1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości Samsung Dual Cook™ to piekarnik, który daje Ci dwa razy więcej możliwości.

Jego wnętrze pozostało podzielone na dwie komory z osobną regulacją temperatury, dzięki czemu możesz przygotować dwa różnorodne dania, w różnych trybach w tym samym czasie. Obydwa w znakomitych warunkach pieczenia i bez ryzyka mieszania się ich aromatów.

Oszczędność czasu i perfekcja wykonania nawet, gdy masz ochotę na więcej. Więcej możliwości. Podwójny termoobieg dla nadzwyczajnych rezultatów Samsung Dual Cook™ posiada dwa niezależne termoobiegi, by w obydwu komorach zapewniać perfekcyjne warunki pieczenia.

Cały piekarnik rozgrzewa się ekspresowo, a przyrządzane dania pieką równomiernie i w optymalnej dla siebie temperaturze. Pełna kontrola i perfekcyjne rezultaty bez względu na wielkość potraw i wykorzystanych naczyń.

Mniej stosowanej energii Zmniejsz zużycie energii choćby o 25% korzystając tylko z jednej komory piekarnika, jeśli nie Ci potrzeba jego pełnej objętości. Oszczędność czasu Dzięki dwóm komorom piekarnika możesz przygotować równocześnie dwa najróżniejsze dania w indywidualnych warunkach.

Mniej czasu na gotowanie, dwa razy więcej przyjemności. Wysoka sprawność pieczenia obszerna objętość piekarnika powoduje, że możesz piec więcej. Przygotuj dwie potrawy jednocześnie albo pokaźniejszą liczba dań, które najistotniej uwielbiasz.

Przepisy w Auto Cook. Doświadczony asystent w Twojej kuchni W pamięci piekarnika zapisano 25 genialnych przepisów kulinarnych wytworzonych we współpracy z najkorzystniejszymi na świecie szefami kuchni. Wystarczy, iż wybierzesz jeden z nich, a na ekranie panelu pojawią się szczegółowe instrukcje, żeby Twoje kulinarne eksperymenty stały się prostsze i niewiarygodnie atrakcyjne.

Tryb Pro-Roasting. Radość kulinarnych eksperymentów Tryb Pro Roasting to funkcja wykonana dla tych, którzy kochają eksperymentować w kuchni i poświęcać czas na gotowanie. Nadzwyczajna do przyrządzania soczystych i apetycznych potraw.

Mięso poddawane jest najpierw działaniu wysokiej temperatury (220°C), dzięki czemu jego pory są zamykane, a danie staje się soczyste. Następnie liczba ciepła obniża się do wcześniej wybranego poziomu, aby powoli opiekać przygotowywaną potrawę.

atrakcyjne efekty i idealny wstęp do slow cooking. FUNKCJONALNOŚĆ 66 litrów objętośc...