Samsung NV70M3541RB promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung NV70M3541RB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Samsung Dual Cook NV70M3541RB
1799.00
OleOle!
-9%
Samsung Dual Cook NV70M3541RB
1799.00
RTV EURO AGD
SAMSUNG NV70 M3541 RB
1949.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Piekarniki
Klasa energetyczna A
Pojemność 70 l
Rożen obrotowy nie
Termosonda nie

Opis

Piekarnik Dual Cook Samsung NV70M3541RB
Dwa piekarniki w jednym


1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości

Samsung Dual Cook to piekarnik, który daje Ci dwa razy więcej możliwości. Jego wnętrze zostało podzielone na dwie komory z osobną regulacją temperatury, dzięki czemu możesz przygotować dwa najróżniejsze dania, w dwóch rozmaitych trybach, w tym samym czasie. Obydwa w idealnych warunkach pieczenia i bez ryzyka mieszania się ich aromatów. Oszczędność czasu i perfekcja wykonania choćby, gdy masz ochotę na więcej.

Podwójny termoobieg dla nieprzeciętnych rezultatów

Samsung Dual Cook ma dwa niezależne termoobiegi, żeby w obydwu komorach zapewniać świetne warunki pieczenia. Cały piekarnik rozgrzewa się ekspresowo, a przyrządzane dania pieką równomiernie i w odpowiedniej dla siebie temperaturze. Pełna kontrola i rewelacyjne rezultaty bez względu na wielkość potraw i wykorzystanych naczyń.

wykonany dla obfitych wyzwań

pokaźna kolacja nie stanowi dla niego wyzwania. Gdy wyjmiesz oddzielający dwie komory separator, objętość piekarnika rozszerzy się do imponujących 70 litrów, a Ty bez najmniejszych kłopotów przygotujesz większą liczba ulubionych potraw. Urządzenie nadzwyczajnie radzi sobie także z niewiele znaczącymi daniami. Wystarczy, że skorzystasz tylko z jednej komory, by upiec to, na co masz ochotę.

zawsze doskonale opieczone mięso

Tryb Pro Roasting to funkcja wytwarzana dla tych, którzy kochają eksperymentować w kuchni i poświęcać czas na gotowanie. Nadzwyczajna do przyrządzania soczystych i apetycznych potraw. Mięso poddawane jest najpierw działaniu wysokiej temperatury (220°C), dzięki temu jego pory są zamykane, a danie staje się soczyste. Następnie ilość ciepła ogranicza się do wcześniej wybranego poziomu, by powoli opiekać przygotowywaną potrawę. Błyskotliwe efekty i perfekcyjny wstęp do slow cooking.

Funkcja podtrzymywania ciepła potraw

Piekarnik podtrzymuje odpowiednią temperaturę potraw, żeby trafiły na stół ciepłe, genialnie wypieczone i o wspaniałym aromacie. Natomiast, serwowanie obiadu na ciepłych talerzach powoduje, iż dania nie wystygną tak szybko.

25 dedykowanych programów

W pamięci piekarnika zapisano 25 specjalnych programów asygnowanych dla przeróżnych potraw. Wystarczy, iż wybierzesz jeden z nich, a Twoje kulinarne eksperymenty staną się prostsze i niewiarygodnie ładne.

nieskomplikowane sterowanie, wspaniałe efekty

Samsung Dual Cook nad wyraz instynktowny i prosty w obsłudze panel sterowania. Podświetlane ikony wyświetlacza komfortowy dobór parametrów dla dwóch osobnych komór piekarnika. Krok po kroku do błyskotliwych efektów gotowania.

Parowa rewolucja

W innowacyjnej technice Steam Clean, para wodna zmiękcza pozostałości potraw, które potemusuniesz przy pomocy miękkiej ściereczki.

Proste i skuteczne czyszczenie

podczas pracy piekarnika, tłuszcz i pozostałości gotowania osadzają się na umieszczonych w tylnej części komory wkładach katalitycznych i tam są rozpuszczane. Utrzymanie czystości piekarnika jest łatwe.