Samsung NV73J9770RS promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Samsung NV73J9770RS oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3848.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Samsung Chef Collection NV73J9770RS
3848.00
OleOle!
SAMSUNG NV73J9770RS CHEF COLLECTION
4118.00
Neonet.pl
Samsung Chef Collection NV73J9770RS
4119.00
RTV EURO AGD
NV73J9770RS/EO Piekarnik SAMSUNG
4188.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Piekarniki
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 64 cm
Pojemność 73 l
Rożen obrotowy nie
Termosonda tak
Prowadnice drabinkowe, teleskopowe

Opis

Piekarnik Samsung Chef Collection Gotowanie to sztuka, a piekarnik to jedno z najważniejszych urządzeń kuchennych. Od jego cechy w pokaźnym stopniu zależy smak i wygląd potraw. Samsung, we współpracy z Samsung Club des Chefs – najlepszymi kucharzami z całego świata opracował urządzenie z rozwiązaniami użytkowanymi w restauracjach.

Piekarnik Chef Collection gwarantuje bardzo dokładną kontrolę temperatury, a nowoczesne technologie pomagają osiągnąć wspaniałą teksturę, chrupkość i soczystość potraw. Uzupełniające udogodnienia, podciągają jakość jego obsługi i dają Ci jeszcze więcej przyjemności z gotowania.

Wybrane funkcje piekarników Samsung Najedź na cechę by dowiedzieć się więcej. Technologia Gourmet Vapour™ fachowy tryb pieczenia używający suchej pary do utrzymania soczystości potraw. ProRoasting fachowy tryb przygotowania mięsa - zamknięcie porów w wysokiej temperaturze, następnie pieczenie w niższej.

Termosonda do mięsa Pozwola kontrolować temperaturę wewnątrz potrawy bez otwierania drzwi i uwalniania ciepła. Ruszt Prowadnice Easy Glide fachowy tryb przygotowania mięsa - zamknięcie porów w wysokiej temperaturze, następnie pieczenie w niższej.

Drzwi Soft Closing Bezgłośne i płynne zamykanie drzwi. Wyświetlacz TFT-LCD Dotykowy i intuicyjny ekran. Czyszczenie parowe umożliwia czyszczenie lekkich zabrudzeń przy pomocy pary. Czyszczenie pyrolityczne System samoczyszczenia piekarnika w wysokiej temperaturze.

technologia Gourmet Vapour™ | nadzwyczajny smak i tekstura potraw. Rozwiązanie podobne do gotowania konwekcyjnego, używanego w fachowych piekarnikach restauracyjnych. Przegrzana para – o temperaturze ponad 100°C rozprowadzana jest razem z gorącym powietrzem stwarzając na powierzchni potraw mikroskopijną warstwę przysłaniającą i gwarantując wyjątkowe efekty pieczenia: nieprzeciętną chrupkość, teksturę i soczystość potraw.

Kontrola temperatury | Utrzymywanie temperatury na stałym poziomie. Funkcja kontroli temperatury szczególnie skrupulatnie utrzymuje poziom ciepła w piekarniku, pozwalając jedynie na nieznaczne jego wahania.

dzięki czemu Twoje dania za każdym razem będą przygotowane tak, jak tego oczekiwałeś. Termosonda | nieprzeciętnie przygotowane mięso. Termosonda pozwoli Ci prosto i precyzją kontrolować temperaturę potrawy, znacznie przedstawiając, czy mięso jest już w pełni przygotowane – bez otwierania drzwi i uwalniania ciepła.

Zaprogramowane przepisy | Doświadczenie najkorzystniejszych kucharzy w samoczynnym menu piekarnika. W oparciu o doświadczenie najkorzystniejszych kucharzy wskazanych gwiazdkami Michelin, Samsung opracował bazę 80 przepisów zapisanych w automatycznym menu piekarnika.

Wybierz jeden z nich, a na panelu LCD zostaną wyświetlone instrukcje, dzięki którym osiągniesz znakomite rezultaty. Ciche drzwi Soft Closing Drzwi Soft Closing domykają się płynnie, finezyjnie i niemal bezgłośnie.

zastosowane w nich zawiasy łagodnie zatrzymują drzwi, byś w spokoju mógł oddać się przygotowywaniu potraw. Prowadnice teleskopowe Easy Glide Prowadnice w piekarnikach Chef Collection marki Samsung wysuwają się płynnie i są jednostajne nawet wtedy, gdy stawiasz na nich ciężkie naczynia.

Możesz mieszać, obracać i przyprawiać potrawy – bez bałaganu i zachlapań, a wszystko to dzięki prowadnicom teleskopowym Easy Glide. 73L pojemności Piekarnik Samsung z linii Chef Collection to aż 73L obszerności, co dla Ciebie oznacza obszerniejszą wygodę gotowania.

Możesz przygotowywać jednocześnie kilka porcji albo pokaźniejsze dania, takie jak chociażby pieczeń imponujących rozmiarów. To rewelacyjne rozwiązanie, kiedy planujesz szerokie przyjęcie. Intuicyjne sterowanie W pełni dotykowy ekran TFT-LCD 4,6" ułatwia gotowanie.

intuicyjnie wybierzesz trafne funkcje i ustawienia, takie jak program pieczenia, temperaturę i czas – wszystko za pomocą kilku gestów. Bezprzewodowa kontrola zaimplementowana funkcja łączności Wi-Fi pozwala Ci na zdalne monitorowanie piekarnika z poziomu aplikacji*, np.

możesz z łatwością odbierać powiadomienia i pobrać przepisy zdobywców trzech gwiazdek Michelin – wszystko to na Twoim smartfonie. * przystępna dla smartfonów iPhone i sprzętów z systemem Android. Wymagane połączenie z internetem.

Gorący wewnątrz, zimny na zewnątrz Piekarniki elektryczne Samsung zostały tak zaprojektowane, by zapewnić bezpieczeństwo w kuchni. Szyba drzwi jest 3- albo 4-częściowa, a jej wewnętrzna strona pokryta warstwą refleksyjną.

Ta innowacyjna budowa powoduje, że ciepło pozostaje wewnątrz piekarnika, a zewnętrzna część jest chłodna. Funkcja czyszczenia parą Funkcja umożliwia czyszczenie lekkich zabrudzeń przy pomocy pary. Starczy nalać wody i włączyć funkcję, by spieczone resztki zostały zmiękczone do tego stopnia,łatwo zgromadzisz je gąbką albo ściereczką.