hrb 6300 vn (krem) marki Teka promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem hrb 6300 vn (krem) marki Teka oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Teka HRB 6300 ATS Termoobieg Antracyt
1999.00
RTV EURO AGD
Teka HRB 6300 ATS Termoobieg Antracyt
2249.00
OleOle!
Teka HRB 6300 VN Termoobieg Waniliowy
2390.00
OleOle!
Teka HRB 6300 VN Termoobieg Waniliowy
2399.00
RTV EURO AGD
Teka HRB 6300 AT Termoobieg Antracyt
2399.00
OleOle!
Teka HRB 6300 AT Termoobieg Antracyt
2419.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Teka
Kategoria:Piekarniki

Opis

Piekarnik Teka Piekarnik TEKA HRB 6300 ATS o szerokości 59.5 cm w klasie energetycznej A+. Urządzenie technikę HydroClean Pro oraz analogowy zegar z funkcją wyłączenia. Objętość piekarnika wynosi 70 l.

HydroClean Pro Piekarnik TEKA HRB 6300 ATS może być czysty w zaledwie 24 minuty! Do urządzenia wlej szklankę wody. Aktywuj progresywne, automatyczne czyszczenie poprzez wybór optymalnej funkcji na panelu sterowania.

Po zakończeniu mycia za pomocą pary wodnej i technice HydroClean® ewentualne pozostałości zabrudzeń usuń miękką szmatką nasączoną kilkoma kroplami łagodnego detergentu. Analogowy zegar z funkcją wyłączenia Zapomnij o nerwowym spoglądaniu na zegarek w trakcie pieczenia.

konwencjonalny, analogowy zegar precyzyjnie odmierzy zaplanowany poprzez Ciebie czas. Dodatkowa funkcja samoczynnego wyłączenia piekarnika TEKA HRB 6300 ATS da Ci pewność, że wszystkie Twoje potrawy będą przygotowywane dokładnie do czasu, aż trzeba – choćby jeśli zdarzy Ci się spuścić je z oka.

prędkie nagrzewanie Upiecz ulubione potrawy jeszcze szybciej. Wystarczy, że skorzystasz z możliwości prędkiego nagrzewania piekarnika TEKA HRB 6300 ATS. Dzięki czemu Twoje urządzenie już w kilka chwil będzie gotowe do pracy, a Ty przeznaczysz zaoszczędzony czas na to, co lubisz najbardziej – delektowanie się smakiem!

Pizza Włoscy mistrzowie pieca wiedzą, że przygotowanie rewelacyjnej pizzy na cienkim cieście wymaga wprawy. Na szczęście Ty możesz ustawić program w piekarniku TEKA HRB 6300 ATS, który sam dobierze temperaturę i czas pieczenia - przyrządzenie doskonałej pizzy staje się dziecinne proste!

Zrób własną zapiekankę albo pizzę z ulubionymi dodatkami i poczuj się jak prawdziwy włoski szef kuchni. Rozmrażanie prędko i bezproblemowo rozmroź mięso, pieczywo, ciasta czy gotowe dania. Ustaw odpowiednią wagę oraz czas działania piekarnika TEKA HRB 6300 ATS i spokojnie wróć do innych zajęć.

Nie musisz czuwać nad całym procesem. Urządzenie wyłączy się samo, gdy tylko Twoje jedzenie będzie rozmrożone. Nowy kształt wnętrza i grzałki grilla Czyszczenie piekarnika TEKA HRB 6300 ATS nigdy nie było prostsze!

Opuszczana grzałka grilla w połączeniu z nowym, skrupulatnie przemyślanym kształtem wnętrza urządzenia pozwala na bezproblemowy dostęp do górnej części komory. Utrzymaj bezbłędną czystość Twojego piekarnika bez wysiłku.

Więcej miejsca do pieczenia pojemność piekarnika TEKA HRB 6300 ATS to aż 70 litrów pojemności. Wybierz ten model i ciesz się przestrzenią pieczenia o 30% pokaźniejszą niż w dotychczasowo dostępnych urządzeniach.

Blacha, która zmieści się do tego piekarnika, może być o 7,5% obszerniejsza od tradycyjnej. A to oznacza więcej miejsca na Twoje ulubione wypieki dla całej rodziny....