Autoland Czernidło do opon 400 ml promocja 2023

Cena26.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bricomarche

Parametry

Producent:AUTOLAND
Kategoria:Pielęgnacja felg i opon

Opis

AUTOLAND DO ODŚWIEŻANIA KLIMATYZACJI I NAWIEWÓW - Odświeża wnętrze - likwiduje nieprzyjemne zapachy - Bez konieczności demontażu wykorzystanie przeznaczony do odświeżania samochodowych klimatyzacji i systemów wentylacyjnych we wszelkich typach i modelach aut.

zezwala na samodzielne odświeżenie układu klimatyzacji w ciągu 10 minut, bez narzędzi i konieczności demontażu. Eliminuje nieprzyjemne zapachy pleśni, dymu tytoniowego oraz pochodzenia zwierzęcego. Pozostawia przyjemny świeży aromat.

360º działanie - specjalny zawór i rozpylacz zapewnia działanie w każdej pozycji. Zestaw / towar zawiera: - AUTOLAND DO ODŚWIEŻANIA KLIMATYZACJI I NAWIEWÓW 400ML - naklejka HAND WASH ONLY do każdego zamówienia Sposób użycia SPOSÓB zastosowania: - Założyć rurkę na końcówkę rozpylacza.

Ustawić klimatyzację na maksymalne chłodzenie w trybie obiegu wewnętrznego. Wyłączyć zapłon. - Wprowadzić rurkę do każdego z kanałów nawiewowych i rozpylać stopniowo wyjmując rurkę. Po zadozowaniu odczekać 15 minut.

- Włączyć klimatyzację (chłodzenie / obieg wewnętrzny) na ok 10 minut. Po zakończeniu przewietrzyć samochód. W czasie realizowania tych czynności nie wolno palić albo używać otwartego ognia. Zalecamy sprawdzenie stanu filtra kabinowego zgodnie z zaleceniami producenta.

Czyszczenie klimatyzacji zaleca się przeprowadzać 2 razy do roku. Na naszych pozostałych aukcjach wyszukacie Państwo dużo więcej produktów producenta AUTOLAND, jak i innych topowych marek proponujących produkty do detailingu.

W naszej ofercie posiadamy ponadto części samochodowe, części tuningowe, akcesoria samochodowe, oraz środki lakiernicze.