PLAK PNEUBELL Środek do czyszczenia opon 750ml promocja 2023

Cena21.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bricomarche

Parametry

Producent:ATAS
Kategoria:Pielęgnacja felg i opon

Opis

Opis
Ściereczki do czyszczenia i pielęgnacji składników wytwarzanych z plastiku, winylu, a także innych tworzyw sztucznych. Zezwalają na szybkie i łatwe usunięcie kurzu i zabrudzeń. Bronią plastik przed starzeniem i promieniowaniem UV. Mają parametry antystatyczne – zabezpieczają przed osiadaniem kurzu. Pozostawiają matowy efekt i świeży, grejpfrutowy zapach.

Waga: 0,210 kg
pojemność: 0,000 l
Kosmetyki

W skład grupy wchodzą produkty do pielęgnacji auta

O marce ATAS

PPH „PARYS" Sp. Z o.o. Jest liderem w branży chemii motoryzacyjnej i kosmetyków samochodowych w Polsce.

marka jest generalnym dystrybutorem produktów Plak, Atas, SONAX, Prestone, Xeramic, Holts, Druchema, ERC, Rain-X, Ring Automotive, a także QUIXX w Polsce.

firma PARYS jest także odpowiedzialna za dystrybucję produktów Procter & Gamble (m.in. Ambi Pur Car, Gillette) w kanale stacji paliw i motoryzacyjnym na terenie Polski.

Od 2020 roku konfekcjonuje, a także dystrybuuje NOXy AdBlue – płyn do redukcji NO2 ze spalin.

Zakład produkcyjny, dzięki postępowym i w pełni samoczynnym liniom produkcyjnym może na wielką skalę wytwarzać wszystkiego rodzaju płyny eksploatacyjne dla motoryzacji, takie jak: płyny do chłodnic, płyny do spryskiwaczy, płyny do szyb czy AdBlue. Uwydatnia go stanowczo wysoka powtarzalność i staranność procesów produkcji, a także konfekcjonowania płynów.