rm3 bluetooth dla produktów fiio z serii r marki Fiio promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem rm3 bluetooth dla produktów fiio z serii r marki Fiio oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-29%
FiiO RM3 Bluetooth dla produktów FiiO z Serii R
99.99
OleOle!
FiiO RM3 Bluetooth dla produktów FiiO z Serii R
139.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:FiiO
Kategoria:Piloty multimedialne

Opis

FiiO RM3 - Pilot Bluetooth dla produktów FiiO z kolekcji R Zdalna Kontrola 360° Bluetooth: Pełna kontrola odtwarzania i głośności z odległości 30 m, eliminująca 'martwe kąty'. Energooszczędny Bluetooth BLE 5.1: wydajne połączenie, małe zużycie energii.

Cienka, Lekka konstrukcja: Wytrzymała pokrywa z tworzywa ABS, funkcjonalne przyciski, tylko 38g. Tryb Myszy z Żyroskopem: instynktowne sterowanie myszą na urządzeniach Android. Dodaj Ulubione Jednym Kliknięciem: prędkie dodawanie ulubionych utworów do serii.

Łatwe Sterowanie z 14 Przyciskami: Proste dostępy do funkcji bez konieczności skierowania pilota na urządzenie. Zastosowanie Parowania Prosto z Przyciskiem Zasilania: szybkie i bezproblemowe połączenie z urządzeniem hosta.

komfortowe zdalne sterowanie Jako dalsze uzupełnienie zróżnicowanych scenariuszy użytkowania konfiguracji stacjonarnej FiiO, zaprojektowaliśmy pilota zdalnego sterowania Bluetooth RM3 dla linii produktów FiiO R – umożliwiającego zdalne sterowanie odtwarzaniem, wyborem utworów i głośnością z odległości do 30 metrów.

Dzięki RM3 możesz również komfortowo dodać utwór, który uwielbiasz do swoich ulubionych, przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia. Tryb myszy RM3 posiada tryb myszy dzięki zaimplementowanemu żyroskopowi, co czyni go jeszcze łatwiejszym w użyciu.

Gdy relaksujesz się słuchając muzyki, możesz aktywować tryb myszy na dowolnym urządzeniu z systemem Android, w tym na produktach z kolekcji FiiO R, oszczędzając sobie kłopotu z koniecznością podejścia do urządzenia.

Łatwe sterowanie RM3 mieści 14 wyraźnie oznaczonych przycisków, które zezwalają na łatwy dostęp do potrzebnych funkcji, takich jak przycisk zasilania, powrót do pulpitu czy przyciski wyboru trybu. Na dodatek RM3 nie wymaga kierowania go bezpośrednio na urządzenie odbiorcze, by móc nim sterować, co czyni go jeszcze łatwiejszym w użyciu.

Cienka i lekka kompozycja pokrywa RM3 została stworzona z tworzywa ABS, dzięki temu pilot jest wytrzymały, a jednocześnie lekki. Silikonowe przyciski ponadto przyczyniają się do wygodnej i łatwej w użyciu konstrukcji RM3.

wykorzystanie parowania Tryb parowania: naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez 3 sekundy, by przejść do trybu parowania, aż wskaźnik zacznie migać. Następnie możesz wyszukać FiiO RM3 na urządzeniu hosta, z którym chcesz sparować.Błąd parowania: FiiO RM3 przejdzie w tryb gotowości, jeśli nie uda się zespolić w trybie parowania po 30 sekundach, a lampka kontrolna zgaśnie.

Specyfikacja: rozmiary: 155,0 mm X 40,0 mm X 14,5 mm Waga: około 38g (bez baterii) Protokół transmisji: BLE/5.1 Nazwa Bluetooth: FiiO RM3 Odległość robocza: do 30 m Zgodne baterie: Dwie baterie LR03 AAA 1,5 V