Einhell GH-EC 1835 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Einhell GH-EC 1835 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 319.75 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Piła elektryczna EINHELL GH-EC 1835
319.75
ELECTRO.pl
Piła elektryczna EINHELL GH-EC 1835
349.99
Media Expert

Parametry

Producent:Einhell
Kategoria:Piły łańcuchowe
Długość prowadnicy 32 cm
Moc 1.8 kW

Opis

Użyj naszej praktycznej i skutecznej elektrycznej piły łańcuchowej GH-EC 1835 do cięcia drewna opałowego, przerzedzania krzewów i ścinania znikomych drzew. Wysokiej jakości ostrze i łańcuch OREGON stosowną wydajność cięcia.

Łańcuch może być napinany i zmieniany bez zastosowania dodatkowych narzędzi. Mocna metalowa przekładnia zagwarantuje prawidłowe przełożenie. Ochrona przed odbiciem ma natychmiastowy mechaniczny hamulec łańcucha, który bezzwłocznie zatrzyma łańcuch, gdy piła nagle się podniesie.

pokaźne okienko upraszcza sprawdzanie ilości oleju w zbiorniku na olej z automatycznym smarowaniem łańcucha. Dla bezpieczeństwa, piła wyekwipowana jest w zatrzask na wypadek zerwania łańcucha z szyny. Konkretny, wykonany z metalu ogranicznik zapewni bezpieczny chwyt oraz będzie {pomocn|przydatn)y przy cięciu w pionie.

Uchwyt antynaprężeniowy ochrania kabel zasilający.