Stihl MS 170 promocja 2019

Cena699.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie myjki.eu

Parametry

Producent:Stihl
Kategoria:Piły łańcuchowe
Długość prowadnicy 35 cm

Opis

Pilarka spalinowa STIHL 1.6 KM prowadnica 35cm 3/8'' (MS 170)

Jeśli należysz do tych osób, które cenią porządek wokół domu i w ogrodzie, cechuje cię samodzielność, żyłka do prawdziwie męskich prac i nie masz w zwyczaju przy każdej okazji prosić o pomoc sąsiada, z pewnością Twoim nieodłącznym towarzyszem może zostać pilarka spalinowa STIHL 1.6 KM prowadnica 35cm (MS 170). Wypróbuj ją osobiście, a każde zadanie wyda ci się dziecinnie nietrudne.

Komfort uruchamiania

Uruchamianie nie wymaga znacznego użycia siły. Zagwarantuje to specjalna sprężyna między rolką linki rozrusznika a wałem korbowym. System wymaga tez mniejszej szybkości rozruchowej, jest bezproblemowy i bezawaryjny.

komfortowe napinanie łańcucha

Piła wyposażona jest w specjalny napinacz zezwalający na prędkie i momentalne przygotowanie urządzenia do pracy z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i bez zastosowania jakichkolwiek narzędzi.

solidna i długowieczna budowa

Wytrzymałe materiały, przekładnia z metalowym uzębieniem oraz automatyczny wyłącznik uniemożliwiający przeciążeniu silnika zapewniają długi czas pracy. Dodatkowy system samodzielnego smarowania zapewnia odpowiednią konserwację, dzięki czemu narzędzie przetrwa niemało lat.

Zabezpieczenie antywibracyjne

Z powodu silnych drgań, jakie generuje praca sprzętów tego typu, firma STIHL standardowo wyposaża je w specjalny system antywibracyjny, który likwiduje drgania, równocześnie chroniąc przed chorobą wibracyjną. W urządzeniach mechanicznych wyekwipowanych w system AV, strefy uchwytów znacznie redukują drgania produkowane przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

szeroka wydajność i precyzja

Dzięki silnikowi o mocy 1.6 KM pilarka jest w stanie pracować z dużą wydajnością przyczyniając się do szybszej pracy. Specjalna zębata przypora pozwala też na osiągnięcie szerokiej precyzji cięcia.

Bezpieczeństwo stosowania

Specjalny system QuickStop w chwili przerwania pracy samoczynnie zatrzymuje łańcuch zapobiegając niekontrolowanemu cięciu i nieszczęśliwym wypadkom. Pilarka ma zabezpieczenia warunkowane przepisami unijnymi.

Pilarka spalinowa STIHL 1.6 KM prowadnica 35cm (MS 170) to nadzwyczajne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią czekać na pomoc i sami systematycznie dbają o własne otoczenie. Chcesz przygotować drewno do kominka na zimę, posprzątać ogród, przyciąć przerośnięte drzewa? Wybierz model MS 170, a nigdy cię nie zawiedzie.