pióro wieczne al-star f ciemnofioletowe, VT4000330 promocja 2022

Cena171.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:Lamy
Kategoria:Pióra i atramenty
Rodzaj pióro wieczne

Opis

Pióro z linii Al-star firmy Lamy łączy w sobie elegancję z oryginalnymi kolorami oraz progresywną linią designu. Pióro wytwarzano z trwałego, anodowanego aluminium, a elastyczny klips z chromowanego metalu.

Stalówka wymiaru F (fine), tworzona została z polerowanej stali rdzoodpornej, pozwala na pisanie cienką linią w ulubionym notesie. Sekcja uchwytu jest transparentna, a małe okienko pozwala na kontrolę ilości atramentu.

Nabój z niebieskim atramentem Lamy T10, to dodatkowy atut pióra. Pióro można jeszcze napełniać w tradycyjny sposób po zakupie konwertera Z24 i atramentu T52. Zamiłowanie producenta Lamy do detalu, a także wysokiej jakości wykonanie sprawiają, że pióro przestaje być zwykłym narzędziem służącym do pisania, a staje się z reguły towarzyszem codzienności dopasowującym się do każdego charakteru pisma, w każdej sytuacji.

standardowa dla Lamy dbałość o design oparta na zasadach szkoły Bauhaus (funkcjonalność stanowi podstawę projektowania) zaowocowała mnóstwem wyróżnień i nagród w świecie designu i jest to znak rozpoznawczy niemieckiej producenta.