pióro wieczne al-star f granatowe, 4000312 promocja 2022

Cena171.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:Lamy
Kategoria:Pióra i atramenty
Rodzaj pióro wieczne

Opis

Pióro z serii Al-star producenta Lamy łączy w sobie elegancję z oryginalnymi kolorami, a także nowoczesną linią designu. Pióro wyprodukowano z trwałego, anodowanego aluminium, a sprężysty klips z chromowanego metalu.

Stalówka wymiaru F (fine), wykonana pozostała z polerowanej stali rdzoodpornej, pozwala na pisanie cienką linią w ulubionym notesie. Sekcja uchwytu jest transparentna, a niewielkie okienko pozwala na kontrolę ilości atramentu.

Nabój z niebieskim atramentem Lamy T10, to dodatkowy atut pióra. Pióro można jeszcze napełniać w tradycyjny sposób po zakupie konwertera Z24 i atramentu T52.Zamiłowanie marki Lamy do detalu oraz wysokiej jakości wykonanie powodują, że pióro przestaje być zwykłym narzędziem służącym do pisania, a staje się głównie towarzyszem codzienności dostosowującym się do każdego charakteru pisma, w każdej sytuacji.

typowa dla Lamy dbałość o design oparta na zasadach szkoły Bauhaus (funkcjonalność stanowi podstawę projektowania) zaowocowała mnóstwem wyróżnień i nagród w świecie designu i jest to znak rozpoznawczy niemieckiej marki.Kategoria: Artykuły szkolne i papiernicze / Artykuły piśmiennicze / Pióra