pióro wieczne al-star m czarne promocja 2022

Cena171.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:Lamy
Kategoria:Pióra i atramenty
Rodzaj pióro wieczne

Opis

Pióro z kolekcji Al-star producenta Lamy łączy w sobie elegancję z oryginalnymi kolorami oraz progresywną linią designu. Pióro produkowano z trwałego, anodowanego aluminium, a rozciągliwy klips z chromowanego metalu.

Stalówka wymiaru M (Medium), wytwarzana pozostała z polerowanej stali rdzoodpornej, pozwala na komfortowe pisanie w ulubionym notesie. Sekcja uchwytu jest transparentna, a małe okienko pozwala na kontrolę ilości atramentu.

Nabój z niebieskim atramentem Lamy T10, to dodatkowy atut pióra. Pióro można też napełniać w klasyczny sposób po zakupie konwertera Z24 i atramentu T52. Zamiłowanie producenta Lamy do detalu oraz wysokiej jakości wykonanie powodują, że pióro przestaje być zwykłym narzędziem służącym do pisania, a staje się głównie towarzyszem codzienności dostosowującym się do każdego charakteru pisma, w każdej sytuacji.

standardowa dla Lamy dbałość o design oparta na zasadach szkoły Bauhaus (funkcjonalność stanowi podstawę projektowania) zaowocowała mnóstwem wyróżnień, a także nagród w świecie designu i jest to znak rozpoznawczy niemieckiej marki.