Pióro wieczne safari f białe marki Lamy promocja 2022

Cena112.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:Lamy
Kategoria:Pióra i atramenty
Rodzaj pióro wieczne

Opis

Pióro wieczne z linii Safari firmy Lamy jest wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS niepodatnego na warunki zewnętrzne i promienie UV (pióro nie traci koloru). Funkcjonalny zarys korpusu pióra powoduje, iż trzyma się je wygodnie w rąk.

sprężysty klips metalowy zapobiega stoczenie się pióra z biurka. Stalowa stalówka chromowana rozmiaru F (fine) umożliwia skuteczne pisanie w ulubionym notesie. Nabój z niebieskim atramentem Lamy T10 to dodatkowy atut.

Pióro można ponadto napełniać w klasyczny sposób po zakupie konwertera Z24 i atramentu T52. Zamiłowanie marki Lamy do detalu, a także wysokiej jakości wykonanie powodują, iż pióro przestaje być zwykłym narzędziem służącym do pisania, a staje się z reguły towarzyszem codzienności dopasowującym się do każdego charakteru pisma, w każdej sytuacji.

typowa dla Lamy dbałość o design oparta na zasadach szkoły Bauhaus (funkcjonalność stanowi podstawę projektowania) zaowocowała mnóstwem wyróżnień, a także nagród w świecie designu i jest to znak rozpoznawczy niemieckiej firmy.