pióro wieczne safari f czarne, 4000232 promocja 2022

Cena112.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:Lamy
Kategoria:Pióra i atramenty
Rodzaj pióro wieczne

Opis

Pióro wieczne z linii Safari marki Lamy jest tworzone z wysokiej jakości tworzywa ABS odpornego na warunki zewnętrzne, a także promienie UV (pióro nie traci koloru). Praktyczny zarys korpusu pióra powoduje, że trzyma się je komfortowo w dłoni.

sprężysty klips metalowy uniemożliwia stoczenie się pióra z biurka. Stalowa stalówka chromowana wymiaru F (fine) umożliwia skuteczne pisanie w ulubionym notesie. Nabój z niebieskim atramentem Lamy T10 to dodatkowy atut.

Pióro można też napełniać w klasyczny sposób po zakupie konwertera Z24 i atramentu T52. Zamiłowanie marki Lamy do detalu, a także wysokiej jakości wykonanie sprawiają, że pióro przestaje być zwykłym narzędziem służącym do pisania, a staje się z reguły towarzyszem codzienności dostosowującym się do każdego charakteru pisma, w każdej sytuacji.

charakterystyczna dla Lamy dbałość o design oparta na zasadach szkoły Bauhaus (funkcjonalność stanowi podstawę projektowania) zaowocowała mnóstwem wyróżnień i nagród w świecie designu i jest to znak rozpoznawczy niemieckiej producenta.