Vintageposteria.pl Plakat do pokoju plakat do pokoju alicja w krainie czarów walet kier promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Ten niebanalny plakat Alicja w Krainie Czarów Walet Kier może być najważniejszą dekoracją w Twoim domu. Taki motyw sprawdzi się w wielu pomieszczeniach, niezależnie od ich przeznaczenia. Wszystko zależy od gustów i kreatywności gospodarzy.

Wyobraź sobie plakat Alicja w Krainie Czarów Walet Kier na ścianie Twojego salonu, sypialni czy korytarza. Taka ozdoba ściany nada mu nowego charakteru i wyglądu. Nabywając plakat Alicja w Krainie Czarów Walet Kier możesz zdecydować, czy ma on nadać charakter wystroju całego pomieszczenia, czy ma być tylko interesującym uzupełnieniem wyglądu, na który się zdecydowałeś wcześniej.

Plakat Alicja w Krainie Czarów Walet Kier jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk stworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu.

Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage. Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29cm, A3 - 30x40cm, A2 - 40x60cm i A1 - 60x85cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Alicja w Krainie Czarów Walet Kier w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.