Vintageposteria.pl Plakat do pokoju plakat do pokoju asakusa kinryusan autorstwa tsuchiya koitsu promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Japonia to unikatowy kraj, z unikatową kulturą i sztuką. Plakat Asakusa Kinryusan autorstwa Tsuchiya Koitsu, utrzymany w stylu retro, jest przykładem właśnie tej fascynującej sztuki japońskiej. Patrząc na ten wyjątkowy motyw, można się domyślać, dlaczego tak dużo osób fascynuje się kulturą Japonii i lubi otaczać się elementami tamtejszej sztuki.

Plakat retro Asakusa Kinryusan autorstwa Tsuchiya Koitsu jest przykłądem dekoracji, którą można podkreślić swoje zainteresowanie Japonią. Ten plakat będzie ozdobą każdej ściany niezależnie od stylu i kolorystyki.

Plakat Asakusa Kinryusan autorstwa Tsuchiya Koitsu jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk wyprodukowany jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i detale oryginalnego motywu.

Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Asakusa Kinryusan autorstwa Tsuchiya Koitsu w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.