Plakat do pokoju Plakat do pokoju Fotografia Tour de France Frederico Bahomontes promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat Fotografia Tour de France Frederico Bahomontes w stylu retro przypomina nam okres rozwoju sportów kolarskich i motorowych. Ten spektakularny motyw na plakacie, będzie prawdziwą gratką dla każdego pasjonata sportów motorowych i rowerowych.

W końcu tematyka motorów i rowerów to także fason życia, z którym wielu z nas się utożsamia. Plakat Fotografia Tour de France Frederico Bahomontes w stylu vintage możemy powiesić jednocześnie w mieszkaniu, jak też w innych miejscach.

Miłośnicy rowerów i kolarstwa mogą udekorować nim każdy pomieszczenie. Zdecyduj się na plakat retro Fotografia Tour de France Frederico Bahomontes poczuj się jakbyś uczestniczył w rowerowym lub motocyklowym wyścigu.Plakat Fotografia Tour de France Frederico Bahomontes jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk tworzony jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29cm, A3 - 30x40cm, A2 - 40x60cm i A1 - 60x85cm.A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Fotografia Tour de France Frederico Bahomontes w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.