Vintageposteria.pl Plakat do pokoju plakat do pokoju grand prix automobile monaco promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

W naszej ofercie odnajdziecie sporo plakatów z historycznymi samochodami z rozmaitych lat XX wieku. Takim przykładem jest plakat w stylu retro z motywem Grand Prix Automobile Monaco. Plakat w stylu retro Grand Prix Automobile Monaco to nie tylko ozdoba ścian, lecz także pewien wariant historycznej wycieczki, szlakiem rozwoju motoryzacji.

Łatwo sobie wyobrazić swój pokój, na którego ścianach widać właśnie plakat Grand Prix Automobile Monaco oprawiony w ramy albo antyramy. Decydując się taką dekorację, możesz oszczędnie i bardzo błyskawicznie definitywnie odmienić klimat swego pokoju.Plakat Grand Prix Automobile Monaco jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk stworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Grand Prix Automobile Monaco w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.