Plakat do pokoju Plakat do pokoju Grosser Preis der Schweiz für Automobile promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Historyczne samochody są szczególnie popularnym hobby, a plakaty samochodów to prawdziwa gratka dla każdego pasjonata motoryzacji. Takim przykładem jest plakat retro Grosser Preis der Schweiz für Automobile.

oryginalny motyw na plakacie wzbudzi zainteresowanie, każdego kto interesuje się motywem starych aut.Plakat Grosser Preis der Schweiz für Automobile optymalnie oprawiony może być ozdobą każdego pomieszczenia.

W antyramie będzie pasował do progresywnych wnętrz. Oprawione w konwencjonalną ramę będzie natomiast pasował do wnętrz urządzonych w stylu vintage czy retro.Plakat Grosser Preis der Schweiz für Automobile jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytwarzany jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Grosser Preis der Schweiz für Automobile w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.